Útulná koupelna vám přinese chvilku odpočinku

Útulná koupelna vám přinese chvilku odpočinku


 

Vybavení do koupelny

Nechte všední dny za sebou a dopřejte si příjemný čas jen pro sebe. Naše nová kolekce s vybavením do koupelny přispěje k relaxaci a vnese harmonii a rovnováhu do vaší domácí oázy klidu. Zároveň umocní váš dobrý pocit díky tomu, že řada z nabízených produktů je udržitelných. Kolekci s názvem „Chvilka odpočinku“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 14. února 2022, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 8. února.

 

Žakárová osuška
Osuška je z biobavlny s certifikací GOTS. Jde o kvalitní žakárové froté. Velikost osušky je 70 x 140 cm. V nabídce je v zelené, hnědé a růžové barvě. Předběžná cena 399 Kč.

Žakárové ručníky, 2 ks
Ručníky jsou z biobavlny s certifikací GOTS. Jde o kvalitní žakárové froté. Velikost každého ručníku je 50 x 100 cm. V nabídce jsou v zelené, hnědé a růžové barvě. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Komfortní předložka do koupelny
Předložka je s recyklovaným materiálem. Vrchní strana je z obzvlášť měkkého a savého mikrovlákna. V nabídce je o velikosti 45 x 75 cm za předběžnou cenu 399 Kč a větší o rozměrech 60 x 100 cm za předběžnou cenu 649 Kč.

Dávkovač mýdla
Dávkovač je z kvalitní keramiky. Má širokou pumpičku pro pohodlné dávkování. Objem nádoby je 300 ml. V nabídce je v zelené a hnědé barvě. Předběžná cena 279 Kč.


Kelímky na kartáčky, 2 ks
Kelímky jsou z kvalitní keramiky. Lze je mýt i v myčce. Předběžná cena za sadu 349 Kč.


Držák na ručníky
Praktický a rychle použitelný. Držák na ručníky je samolepicí, drží bez nutnosti vrtání. Má praktický háček a podélnou tyč. Předběžná cena 399 Kč.

Svíčky z pravého vosku, 2 ks
Designově vhodné do koupelny. Mají funkci časovače, automaticky se vypínají po šesti hodinách a opět se zapnou po 18 hodinách. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

 

Čistič pórů
Vhodný pro všechny typy pleti. Má tři stupně intenzity. Funguje na principu podtlaku. Pomáhá z pórů odstranit maz a nečistoty a stimuluje prokrvení pokožky. Předběžná cena 549 Kč.

 

Polštářek do vany
Polštářek je s recyklovaným materiálem. Poskytne skvělý komfort při koupání. Jeho velikost je 38 x 20 cm. Předběžná cena 279 Kč.

Samolepicí zrcadla, 5 ks
Vytvoříte tvar dle libosti. Dobře drží a z hladkých povrchů je lze dobře odstranit. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Více také na www.tchibo.cz.