Zazářit a zároveň se cítit zdravě nikdy nebylo jednodušší!

Zazářit a zároveň se cítit zdravě nikdy nebylo jednodušší!

Vyzkoušejte doplněk stravy Nutrilite™ Beauty You Glow a rozzařte svůj den


Až 17 % dospělých Evropanů starších 18 let, z toho 26 % žen mileniálek, touží po zdravém a zářivém vzhledu. Vyplývá to z průzkumu společnosti Amway z roku 2021. Právě ten nám ale kvůli rychlému životnímu tempu často schází. Pocit vyčerpání a nedostatek důležitých vitaminů, živin a minerálů v těle se pak podepisuje na stavu naší pleti, vlasů a nehtů. Nový doplněk stravy Nutrilite™ Beauty You Glow díky svému unikátnímu složení přináší řešení, které pohodlně zapadne do vaší každodenní rutiny.

 

Podle průzkumu společnosti Amway z roku dnešní mileniály trápí zdravý a zářivý vzhled. Většina dotazovaných uvedla, že jim na trhu chybí produkt, který by zároveň podpořil jejich pleť, vlasy i nehty. Proto Nutrilite™, světová jednička ve výrobě vitaminů a doplňků stravy[1], přichází s unikátním doplňkem stravy Nutrilite™ Beauty You Glow. Díky svému jednoduchému užívání a výborné chuti získá srdce všech, kteří při své každodenní vytíženosti potřebují rychle a účinně podpořit svůj organismus.

 

Cesta ke kráse nebyla nikdy jednodušší

Nutrilite™ Beauty You Glow je důkazem toho, že cítit se dobře a vypadat zdravě nemusí být nedosažitelným cílem. Nový doplněk stravy je obohacený o čistě rostlinnou šťávu z granátových jablek vypěstovaných na organických farmách Nutrilite™, vitaminy A, C, E, biotin, selen, kolagen a v neposlední řadě kyselinu hyaluronovou. Tato kombinace zajistí, že se budete cítit i vypadat skvěle a svěže.

Značka Nutrilite™ si zakládá nejen na původu používaných surovin, ale i na procesu jejich zpracovávání
a výroby. Proto spolehlivě kombinuje přírodní ingredience s nejmodernějšími vědeckými poznatky
a technologickými postupy, aby zajistila nejvyšší standardy a uspokojila všechny požadavky svých zákazníků. Značka Nutrilite™ pěstuje rostliny a plody na více než 2 000 hektarech půdy certifikovaných organických farem. Některé produkty jsou vyráběny u výhradních partnerů Nutrilite™, kteří rovněž splňují přísné standardy a zásady pro jejich výrobu.

 

Nutrilite™ Beauty You Glow

Na ženy je v dnešní době vyvíjen obrovský tlak. I proto 61 % mileniálek denně užívá doplňky stravy na podporu celkového zdraví a k překlenutí nedostatků ve
výživě.[2] V rychlém a stále se měnícím světě je ale potřeba mít
k dispozici produkt, který se postará o vaši pleť, vlasy a nehty, aniž by jeho užívání zpomalovalo vaše tempo a nasazení. To potvrzuje i 67 % procent mileniálek, které pracují i poté, co se staly matkami.[3] Právě proto byl vyvinut doplněk stravy Nutrilite™ Beauty You Glow. Jednoduché užívání a výborná chuť lesního ovoce dodávají doplňku stravy na přitažlivosti. Ve dvou želatinových tobolkách denně dodáte organismu kombinaci všech potřebných látek.

 

Vypadat a cítit se skvěle!

Želatinové tobolky s příchutí lesního ovoce obsahují:

  • Vitamin A a biotin – účinně přispívají k udržení svěží a zdravě vypadající pleti.
  • Vitamin E, C a selen – tato kombinace vitaminů a minerálů přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Biotin a selen – se postarají o zajištění zdravých vlasů od kořínků po konečky. Nehty se díky nim nelámou a netřepí.
  • Vitamin C – podporuje normální funkci imunitního systému a přirozenou tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro správné fungování pokožky.
  • Šťáva z granátového jablka – jedinečná organická, čistě rostlinná ingredience z farem Nutrilite™
  • Složení je dále obohaceno o kyselinu hyaluronovou a kolagen, které jsou známé svými pozitivními účinky na pleť.

 

Důležitost biotinu a dalších ingrediencí potvrzuje také expertka na výživu ze společnosti Amway Česká republika a Slovensko Ing. Pavla Pešková Gazdíková. „Biotin neboli vitamin B7, patří do skupiny vitagenů, které v našem těle nesmí chybět. Pokud jejich hladina v těle klesne, naše pleť, vlasy i nehty nám to dají okamžitě vědět. Vlasy se začnou lámat a vypadávat, nehty jsou slabé a třepí se. Doporučuji zařadit do jídelníčku mandle, mrkev, ryby či květák, které tento vitamin obsahují,” vysvětluje Pešková Gazdíková a dodává: „S přibývajícím věkem tělo ztrácí přirozenou schopnost vyrábět si kolagen pomáhající v boji proti vráskám a povadlé kůži. Hlavním zdrojem kolagenu jsou hovězí a vepřové maso, ryby nebo vaječný bílek, zapomínat byste ale neměli také na potraviny
s vysokým obsahem vitaminu C, jako jsou černý rybíz, citrusy, květák či rajčata. Vitamin C totiž podporuje vstřebávání kolagenu, a je tedy zásadní pro jeho tvorbu.”

 

Doporučená cena 870 Kč. Balení obsahuje 60 želatinových tobolek. Doporučená denní dávka jsou 2 tobolky denně.

 

 

Více informací na www.amway.cz.

 

O Amway:

Společnost Amway, která celosvětově v minulém roce dosáhla obratu 8,5 miliard dolarů, je podle Direct Selling News, Global 100 světovou jedničkou mezi organizacemi přímého prodeje. Společnost byla založena ve Spojených státech v roce 1959 a od té doby nabízí produkty pro spotřebitele i podnikatelské příležitosti, a to díky síti téměř 1 milionu reprezentantů působících ve více než 100 zemích světa. Mezi klíčové značky společnosti Amway patří NutriliteTM, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, dále také ArtistryTM, prémiová kosmetická značka zahrnující skincare i dekorativní kosmetiku, AMWAY HOMETM, kompletní řada produktů do domácnosti a eSpringTM, celosvětově nejprodávanější systém na úpravu pitné vody.

 

O značce Nutrilite™:

Nutrilite™ staví na pevných základech a filozofii, ve které se propojuje příroda s vědou a technologií. Toto smýšlení poprvé představil dr. Carl Rehnborg, který také v roce 1934 značku Nutrilite™ založil. Během svého více než 80letého působení na trhu značka dosáhla mnohých prvenství. V roce 1956 uvedla na trh první doplněk stravy Vitamín C získaný z čistě přírodních zdrojů. V roce 1998 se počet farem, na kterých Nutrilite™ pěstuje suroviny, zdvojnásobil a o čtyři roky později získala společnost status jediné značky vitamínů a minerálů na světě, která pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na svých vlastních certifikovaných organických farmách. Značku Nutrilite™ najdete ve více než 60 zemích po celém světě.

 

 

 

Nyní máte možnost jedno takové balení vyhrát. Stačí, když správně odpovíte na naši soutěžní otázku:

 

 

Výherci: B. Petrová

 

[1] Euromonitor International Limited; Kategorie vitaminů a výživových doplňků, 2020 data.

[2] Interní průzkum o výživě mezi 289 respondentkami, kterými byly ženy s dětmi ve věku 28-38 let z Itálie, Polska a Ukrajiny.

[3] Interní průzkum o výživě mezi 289 respondentkami, kterými byly ženy s dětmi ve věku 28-38 let z Itálie, Polska a Ukrajiny.