Nejlepší cvičení pro rychlé hubnutí

Nejlepší cvičení pro rychlé hubnutí


Vrhla ses do hubnutí, ale nevíš, jak cvičit? Pomůžeme ti. Připravili jsme si pro tebe článek s tipy, které opravdu fungují. Povíme ti, jaké cvičení je nejlepší při redukci tuku, čím výsledky podpořit a další zásady, které bys měla znát.

 

1. Cvič doma online

Chceš zhubnout rychle a snadno? Makej na postavě snů s VIP Programem. Online cvičení má řadu výhod:

- Ušetříš peníze i čas s dojížděním.

- Cvičit můžeš kdykoliv a kdekoliv.

- Vybrat si můžeš ze stovek cvičebních videí.

- Trenérky ti v pohodlí tvého domova ukážou správnou techniku cviků.

- Kardio, posilování, zumba, jóga… Vybrat si můžeš takový pohyb, který tě bude bavit.

- Nemáš na cvičení čas? Dej si třeba jen 10minutový trénink, když máš pauzičku od práce.

 

2. Kardio ti pomůže spálit tuky

Kardio cvičení je super na spalování kalorií. Mezi vhodné aktivity patří například jízda na kole, plavání, bruslení, běh, jízda na rotopedu, veslování, různé druhy tance nebo i rychlá chůze.

Kardio je potřeba provádět alespoň 45 minut, abys nastartovala spalování na plné obrátky. Budeš se potit jako prase, ale ty spálené kalorie ti přijdou při hubnutí k dobru.  

 

3. Cvičením tělo zpevníš

Být hubená je super, ale mít zpevněné krásné tělo je MEGA super. Zapoj do své fitness rutiny cvičení na celé tělo. Cviky pro zpevnění nohou, hýždí, břicha i vrchní části těla ti pomohou zformovat postavičku, za kterou se v plavkách rozhodně stydět nebudeš.

Nemusíš se bát, že bys pak vypadala jako kulturistka. Takto jednoduché to opravdu není. Je zdravé mít pevné
a silné tělo, tak pověs výmluvy na hřebík a pojď na sobě pracovat.

 

4. Důležitá je pravidelnost

Pravidelné cvičení ti přinese ty nejlepší výsledky. Ideální je cvičit 3 – 4krát týdně, a to po dobu cca 45 minut. Ze začátku může být frekvence tréninků nižší a je to naprosto v pořádku. Nepřepal začátek! Pokud se hned první týden odrovnáš, hůř se ti u cvičení vydrží.

Začni pozvolna a postupně přidávej tréninky i čas, jak dlouho cvičíš. Uvidíš, že se budeš zlepšovat a pak se ohlédneš dozadu a budeš na sebe pyšná, co vše jsi dokázala.

 

5. Najdi si motivaci

Kde najít motivaci ke cvičení? Ve VIP Programu najdeš nadupané výzvy a cvičební plány, které ti nedovolí to vzdát! Zapiš si do diáře, kdy a co budeš cvičit, a to pak poctivě dodržuj. Pokud s tím budeš počítat ve svém harmonogramu, snáze se ti to dodrží.

Na pomoc si můžeš vzít také kámošku, s kterou v tom budete spolu. Navzájem se budete hecovat do těch největších výzev.

 

6. Využij doplňky stravy na hubnutí

Chceš podpořit hubnutí a vidět výsledky co nejrychleji? Spaluj tuky ve dne i v noci, vsaď na spalovače tuků pro ženy. FAT KILLER je vícesložkový spalovač tuků, který ti dodá energii do tréninku, nastartuje spalování
a pomůže ti urychlit hubnutí
. Doporučujeme kombinovat s nočním spalovačem NIGHT BURNER.

 

Jak vidíš, hubnutí není tolik složité. Stačí se držet pár jednoduchých zásad a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat, tak pusť se do toho!