Přišel, viděl, uklidil

Přišel, viděl, uklidil

Dokonalý pomocník s každodenním úklid a tip na dárek!


Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Robotický vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet se postará o vysoce efektivní úklid vaší domácnosti bez nutnosti vaší asistence. Robot vysává i vytírá zároveň, ve 3 volitelných intenzitách. S pomocí technologie LaserVac® si předem vytvoří přesnou mapu vašich prostor, které pak uklízí dle vašich požadavků, ale bez vaší pomoci. Vysavač jsme vybavili technologií FloorSafe®, díky které se nemusíte bát vytírat i choulostivé dřevěné podlahy, zvládne ale i zaneřáděnou dlažbu v předsíni.

Na extra odolné skvrny zabere technologie MopEffect®, kdy díky speciální trajektorii robot vydrhne každé místo dvakrát. Vysavač disponuje senzorem proti pádu ze schodů i nárazu, je vybaven univerzálním kartáčem pro všechny typy podlah, i speciálním kartáčem PetCarpet® pro extra důkladný sběr zvířecích chlupů z koberců. Na zvířecí mazlíčky jsme mysleli i při volbě HEPA filtru 14, který zachytí až 99,99% částic o velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů.

Vysavač nejlépe ovládáte pomocí mobilní aplikace Lauben Vacuum Robot, která je zdarma dostupná v češtině, němčině a angličtině. Lze ale obsluhovat i pomocí dálkového ovladače. V aplikaci můžete vytvořit a uložit až 5 map různých prostorů a až 20 zakázaných zón a virtuálních zdí či oblastí bez mopování. Pomocí aplikace také snadno naplánujete úklid konkrétní místnosti, ve zvoleném režimu a intenzitě, na vámi preferovaný čas. Na jedno nabití vydrží v provozu 200 minut a uklidí až 200 m2. Příjemným bonusem jsou hlasová oznámení vysavače v češtině, či němčině nebo angličtině. Díky nízké výšce se bez problému dostane i pod nábytek. Je bezsáčkový, snadno se udržuje a díky bočním kartáčům bez problému uklidí i v rozích, podél zdí a na dalších těžko dostupných místech.

Uklízecí video zde :-)