Na Metronome Prague si užijete hudební zážitky s maximálním pohodlím

Na Metronome Prague si užijete hudební zážitky s maximálním pohodlím


 Šestý ročník Metronome Prague si návštěvníci užijí bez starostí s ubytováním. Na blížící se události léta zazáří světové hvězdy jako Jamiroquai, ZAZ, Editors, Moderat či Aurora a pořadatelé očekávají hojnou účast. S novým balíčkem TICKETS & HOTEL PACKAGE vyřeší zájemci vstupenky i ubytovaní jednoduše online a mohou se naplno vrhnout do víru hudebních zážitků.

Letošní program obsahuje působivou řadu mezinárodně uznávaných umělců včetně JAMIROQUAI, M83, ZAZ, AURORA, MODERAT, TOVE LO, EDITORS, WHITE LIES, JANA KIRSCHNER a mnoha dalších. Na osmi velkých scénách vystoupí během čtyř dnů od 22. do 25. června více než 40 zahraničních a domácích projektů.

"Aby si tyto úžasné dny mohli naplno užít také mimopražští a zahraniční návštěvníci, spojili jsme ve spolupráci
s agenturou Weco-Travel vstupenky a ubytování do jednoho výhodného balíčku. Ten si návštěvníci nastaví dle svých potřeb a objednají ho pohodlně přes web Metronome Prague," říká za kulturní událost letošního léta promotér David Gaydečka a dodává: "Balíček je navíc cenově výhodnější než vstupenky a ubytování pořízené zvlášť."

Ne jen jeden zážitek

Metronome, který se koná v centru Prahy, stále pracuje na zlepšování zázemí a služeb pro návštěvníky, přestože stávající úroveň komfortu je u akce takové velikosti naprosto výjimečná. K tradičně bohaté gastronomii, rozsáhlým odpočinkovým a relaxačním zónám, moderním hygienickým zařízením a dalším letos přibude zcela nová VIP zóna s ohromujícím výhledem na hlavní stage.

Samostatné vstupenky získají zájemci stejně jako výhodný balíček na stránkách www.metronome.cz.

S jedinečným mixem hudby, kultury a zábavy je Metronome Prague 2023 jako stvořený pro všechny, kdo hledají ne jeden, ale spousty zážitků. "Nenechte si ujít jedinečnou příležitost být součástí této fantastické události!" lákají pořadatelé.

Program, jehož kompletní podobu Metronome již brzy odhalí, najdete na www.metronome.cz.

 

 

O Metronome Prague:

„Metronome Prague – Music and Arts Fair“ je čtyřdenní hudební a umělecká událost, která poskytuje návštěvníkům unikátní zážitky přímo v centru Prahy. O neustále rostoucí prestiži doma i v zahraničí svědčí řada světových hvězd, které na akci vystoupily: Nick Cave, Underworld, Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale, Massive Attack a další. Z tuzemské scény se zde představili mimo jiné Alice s Danem Bártou, Lenny, Prago Union nebo Redzed, Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs, David Koller s Katarzií či skupina Mig 21 s Orchestrem a Sborem Národního divadla v Praze. Na minulý ročník zavítalo rekordních 22 000 návštěvníků.