České tyčinky i pro ty nejnáročnější!

České tyčinky i pro ty nejnáročnější!

NENECHTE SI UJÍT SOUTĚŽ O BALÍČKY ZNAČKY FIT 


Rádi mlsáte, ale stravujete se bezlepkově, a tak je pro vás většina klasických tyčinek tabu? Nevěšte hlavu! Ať už je pro vás život bez lepku volbou či nutností, všechna sladká potěšení vám zapovězená nejsou. Pochutnat si můžete třeba na vybraných tyčinkách Fit z portfolia české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Tyčinky Fit kombinují výbornou chuť s nejnovějšími výživovými trendy. Mají vyvážené složení, nechybí v nich vláknina, vitamíny, minerály či stopové prvky. Jsou vyrobeny z vybraných a vysoce kvalitních surovin přírodního původu. Jsou výbornou zásobárnou postupně se uvolňující energie a oceníte je i pro rychlou regeneraci, třeba po sportovním výkonu nebo při náročném dni v práci. Jsou prostě pamlskem, který má smysl!

Přirozeně bezlepkové jsou tyčinky Fit Smoothie, které nabízejí zajímavé varianty, kombinující ovocné
a zeleninové chutě. Pro extra dávku energie si pak můžete vybrat jednu ze dvou příchutí s oříšky, čokoládou, kofeinem a extraktem ze zeleného čaje. Druhou kompletně bezlepkovou volbou je tyčinka Fit go z extrudované kukuřice.Pokud chcete tyčinky Fit vyzkoušet, máte jedinečnou možnost. Právě nyní si o ně totiž zahrajeme.

Do losování o výhru budou zařazení ti, kteří najdou správnou odpověď na následující soutěžní otázku.