Užijte si květen (sebelásky čas) s inovativními produkty Satisfyer

Užijte si květen (sebelásky čas) s inovativními produkty Satisfyer


 Masturbace je definována jako stimulace našich pohlavních orgánů nebo erotogenních zón rukou nebo jiným prvkem za účelem dosažení sexuálního potěšení. Dlouhou dobu byla považována za tabuizované téma, ale odborníci nás dnes ujišťují, že kromě poskytování příjemných pocitů přináší i řadu zdravotních výhod.

Odborníci ze společnosti Satisfyer vědí, že budoucnost sexuálního zdraví spočívá v tom, že lidé začlení potěšení do své každodenní rutiny stejně jako hydratační krém na obličej nebo cvičení pro udržení kondice. Stejně jako krása, strava a kondice je i sexuální potěšení základní součástí celkového zdraví a pohody
a ovlivňuje fyzickou, duševní a sociální pohodu

Na oslavu měsíce masturbace proto Satisfyer připravil edici svých nejinovativnějších sexuálních hraček pro intenzivní požitek (a spoustu zdravotních výhod):

Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect

Satisfyer Pro 2 Generation 3 je dokonalá hračka ke stimulaci klitorisu. Nástupce oblíbeného Satisfyer Pro 2 přináší mnohem víc než klasický vibrátor s tlakovými vlnami s technologií Air Pulse. Díky jeho dvěma motorům máš nyní také možnost užít si 12 vibračních programů. Převratná je však naše inovativní technologie Liquid Air: extra čepička s tenkou a super měkkou silikonovou membránou vytváří intenzivní vlny, které napodobují vzrušující proud pulzující vody. Pro 2 Generation 3 zaplaví tvoje tělo vzrušením, vytvoří pocit přirozenosti
a přinese magické orgasmy, jaké jsi nikdy předtím nezažila. Dáváš přednost dráždění klitorisu známou a zcela bezkontaktní technologií Air Pulse? Pro 2 Generation 3 je dodáván se dvěma nástavci, a tak máš vždy na výběr. Projdi všech 11 programů tlakových vln, které můžeš používat samostatně nebo je kombinovat s 5 vibračními rychlostmi a 7 vibračními vzory. Díky aplikaci Satisfyer Connect si užiješ ještě více rozmanitosti při svých sólo hrátkách: vytvoř si vlastní rytmy s vibračním návrhářem, připoj svůj účet Spotify a hraj si v rytmu své oblíbené písně, nebo nech svého partnera ovládat tvůj Satisfyer odkudkoli na světě. Aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android.

 Cena: 2218 Kč

Satisfyer Men Vibration+

 Žádná obyčejná milostná hračka: Men Vibration+ s ovládáním pomocí aplikace vám poskytne nejsilnější vibrace, jaké jste kdy zažili. Důraz se jednoznačně koncentruje na vaše centrum potěšení: žalud.

Vibrátor pro muže v elegantní černé barvě je pro vás ideální volbou, pokud chcete udělat něco dobrého pro sebe a svoji nejdůležitější část těla. Přesvědčí vás svým ležérním, jednoduchým designem a 14 přednastavenými, ohromujícími vibračními programy, které vás svedou čistou smyslností. Do masturbátoru se vkládá pouze horní, nejcitlivější část vašeho penisu – ideální pro předehru nebo dokonalý závěr. Úzký otvor je vyroben
z hygienického, super měkkého silikonu, který zajišťuje prvotřídní vzrušující pocity. Ale to nejlepší teprve přijde: Použijte bezplatnou aplikaci Satisfyer a znásobte své potěšení.

 Cena: 1970 Kč

 

Air Pump Bunny 5 Connect App

Tento všestranný vibrátor rabbit rozbuší také vaše srdce. Rozmazlí vás hlubokými vibracemi na dvou výkonných motorech, které jsou k dispozici ve 12 různých režimech. Nafukovací hřídel vibrátoru se stisknutím tlačítka postupně zvětší až o 15 mm, naplní vás podle vašich přání a poskytne smyslný tlak. Kombinujte obě funkce nezávisle tak, abyste splnili své osobní požadavky a tužby. Motory poskytují vibrace jak hřídeli, tak stimulátoru klitorisu - takže se připravte na dvojnásobnou zábavu.

 Cena: 1970 Kč

 

Satisfyer Bullseye Connect App  

 Se Satisfyer Bullseye si můžete užívat neuvěřitelné orgasmy! Velikostně nastavitelný erekční kroužek je ideální pro začátečníky nebo pro každého, kdo hledá perfektně padnoucí erekční kroužek: Pomocí nastavitelného jezdce snadno upravíte obvod. Díky výslednému efektu překrvení se nejen oddálí vaše ejakulace, ale také zesílí vaše erekce. Navíc vy i vaše drahá polovička budete mít rozkoš z intenzivních vibrací erekčního kroužku.
12 přednastavených programů lze snadno ovládat pomocí jediného tlačítka.

 Cena: 1230 Kč

 

Satisfyer Top Secret+ Connect App

Satisfyer Top Secret+ s ovládáním pomocí aplikace zajišťuje smyslnou stimulaci análu a bodu G i na cestách. Jako přenosný vibrátor zásobuje váš G -bod i anální otvůrek intenzivními vibracemi - o to se starají dva motory, které jsou umístěny ve větším i v jemně strukturovaném užším hřídeli. Díky zploštělé základně lze vibrátor používat diskrétně na cestách a potěší Vás kdykoli a kdekoli s tichou intenzitou.

Satisfyer Top Secret + lze ovládat pomocí intuitivního integrovaného ovládacího panelu na základně
i prostřednictvím bezplatné aplikace Satisfyer Connect. Aplikace pro Android a iOS vám nabízí mnoho možností, jak posunout vaši milostnou hru na vyšší úroveň. S aplikací můžete nejen ovládat Satisfyer přes internet kdekoliv na celém světe, ale užívat si i hudební vibrace nebo okolní vibrace - například když máte na sobě Satisfyer Top Secret+!

 Cena: 1725 Kč

 

Rotator Plug 1+ Connect App

 Tento anální vibrátor je skutečný talent pro potěšení: Prostřednictvím dvou výkonných motorů stimuluje dvakrát různými podněty. Vibrace v horní části objemného těla zajišťují vzrušující masáž prostaty, zatímco rotující kuličkové řetízky v základně dodatečně stimulují váš konečník. 10 různých vibračních programů lze ovládat intuitivně pomocí jediného tlačítka.

 Cena: 1725 Kč

 

 

 


O značce Satisfyer
Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 474 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných kusů od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. 

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.