Ledové novinky 2023: Ledová šestka od Bohemia Sektu je kompletní

Ledové novinky 2023: Ledová šestka od Bohemia Sektu je kompletní


Ani se nenadějeme a léto bude tu a s ním čas dovolených, odpočinku a zábavy! Svolejte partu kamarádů
a rozjeďte velkolepou party! Dodejte vašemu setkání styl bublinkami Bohemia Sekt podávanými na ledu. Ledová šestka je konečně pohromadě, je tak jen na vás, jak se party vyvine.

 

Ledová šestka je kompletní!

Bohemia Sekt ICE se stal základem pro stylová letní setkání. Cinknutí kostek ledu o skleničku, zašumění vychlazeného Bohemia Sektu ICE a snítka máty – to je kouzlo geniálně jednoduchého letního osvěžení, ideálního na setkání přátel a žhavou letní party. K bílým ledovým bublinkám přibyla vloni i rebelská sestra Bohemia Sekt Ice PiNK! Nespoutanost a svěžest vonící po malinách je příslibem nekonečného dobrodružství.

Bohemia Sekt ICE v bílé stylové lahvi na trhu doplnily i dalších velikosti. Po boku osvěžujících letních bublinek
o objemu 0,75 l se objevila dvojnásobně velká Magnum lahev (1,5 l) i velikost jedné porce (0,2 l), ideální pro ty, kdo chtějí pro sešlost přátel nachystat chladicí nádobu plnou drobných lahviček.NOVINKY 2023: Čtveřici sektů podávaných na ledu letos doplňují další dvě varianty, Bohemia Sekt Ice PiNK! Magnum a Bohemia Sekt Ice PiNK! 0,2 l. Ledová šestka je tak kompletní a party se může rozproudit!

 

Připravit – Pozor – PARTY!

Odškrtnout si ze seznamu velké vinné sklenky, led, vychlazené lahve ledových bublinek Bohemia Sekt, mátu
a maliny – osvěžení na letní party je připravené. Pokud přemýšlíte nad programem nebo doplněním letní party, máme pro vás několik nápadů:

  • Máte-li možnost strávit odpoledne na zahradě u bazénu, není potřeba vymýšlet nic moc dalšího. Možná jen připravte doplňky na vodní hrátky. Nafukovací lehátka a míč na vodní volejbal se vám nikdy neztratí.
  • Lehká sportovní aktivita na souši je příjemným zpestřením party odpoledne. Frisbee nebo pétanque jsou myslíme ideální variantou.
  • Znáte to, fotek máme v telefonu všichni spoustu, ale jak často se k nim pak vracíme? Vytvořte si na vaší party fotokoutek s rekvizitami a pořiďte si jednorázový fotoaparát. Moment překvapení, až ho vyvoláte, je k nezaplacení.
  • Překvapte kamarády zábavným kvízem. Pro otázky můžete sáhnout do klasických kategorií, ale rozhodně stojí za to vytáhnout i perličky a lehké pikantnosti o členech vaší party.
  • Nezapomeňte na hudbu. Sestavte si playlist, který nenechá Baby sedět v koutě. Jestli nestíháte, máme pro vás jeden připravený. Doporučujeme pořídit karaoke mikrofon a do playlistu zařadit i dobře známé pecky. Dáváme tomu tři drinky, než se osmělí první účinkující.
  • Pokud nebudete tančit a zpívat až do rána, možná by vás po setmění zlákal filmový maraton pod širým nebem. Nejlepší bude film, který už dobře znáte. To jen aby vám nic neuteklo, až si půjdete pro další skvělý ICE drink!

 

NAŠE LETNÍ TIPY:

Ledová šestka je kompletní

Letní party může začít! Obě varianty ledových bublinek od Bohemia Sektu, Bohemia Sekt ICE i Bohemia Sekt Ice PiNK!, jsou teď dostupné ve třech velikostech. Jak velká letní party se u vás doma rozjede, je jen na vás. Dejte vychladit malé, dvojnásobně velké nebo klasicky velké lahve, zásobte se ledem a sezvěte kamarády. Stylovější party drink na letní sešlost nenajdete!

Všechny varianty pořídíte na www.osobivinoteka.cz.

DIY party drinky

Naplňte chladící nádobu ledem a malými lahvičkami bublinek a nechte vaše hosty, ať si každý svůj letní drink nachystá sám. Bílým ledovým bublinkám v lahvičce o velikosti jedné porce letos přibyla rebelská sestra Bohemia Sekt Ice PiNK! 0,2 l. Nechte zacinkat o skleničku ledové kostky a zašumět v ní neodolatelný sekt.

Obě varianty pořídíte na www.osobnivinoteka.cz  za 49 Kč/lahev

 

Party ve velkém stylu

Více přátel? Více ICE! Chystáte-li velkou sešlost přátel, určitě vám přijdou vhod lahve odpovídající velikosti. Bohemia Sekt Ice PiNK! je nyní k dostání v dvojnásobně velké lahvi Magnum o objemu 1,5 l. Vrhněte se s přáteli do vln léta! Ať party nikdy neskončí!

Šumivou novinku pořídíte na www.osobnivinoteka.cz za 295 Kč