Jak na problematickou pleť?

Jak na problematickou pleť?

Kosmetika z kozího mléka pomáhá přesně tam, kde má


 

Kozí mléko je známé tím, že příznivě působí na pokožku naší pleti. Je zdrojem přírodního vitaminu A, B, C, D a E a kyseliny listové, která zmírňuje stárnutí pleti a řeší problematické projevy. Kosmetické pleťové produkty obsahující kozí mléko působí do hloubky pokožky přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Ošetří nám problematická místa, vysušenou pleť, zarudnutí, vyrážku, pupínky i akné. Výrobky z kozího mléka pokožku hloubkově vyživují, zvláčňují, zjemňují a hydratují.

Trápí Vás aktuálně Vaše pleť? Pak vyzkoušejte postup, který radí kosmetičtí odborníci z české Kosmetiky Capri, která má praktické zkušenosti již 28 let. Buďte trpělivé a aplikaci provádějte pravidelně. Po měsíci uvidíte rozdíl. Akné, pupínky i další neduhy už budou jen pouhou vzpomínkou.

 

Jak na věc a co budete potřebovat?

  1. Nejprve pleť důkladně vyčistěte. Použijte Zklidňující pleťové mléko Sensitiv. Kromě toho, že čistí do hloubky, regeneruje a zvláčňuje, navíc zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek. Po odlíčení opláchněte obličej vodou.

  1. Následně použijte Čisticí pleťovou vodu Sensitiv. Ta je určena k hloubkovému a šetrnému dočištění pleti. Neobsahuje líh, nevysušuje, uklidňuje. Příznivě ovlivňuje citlivou pleť s výskytem žilek.

  1. Dále pokračujte produktem s názvem Aknegel. Jde vynikající revitalizační čisticí pleťovou masku proti akné. Čistí mastnou pleť s ucpanými póry. Aknegel můžete smíchat se Zklidňujícím pleťovým mlékem Sensitiv a celkově tak masku obohatit o účinné látky. Aplikovat můžete štětečkem či prsty. Poté můžete provést krátkou masáž přímo na obličeji a směs nechat působit 10 minut. Následně stačí jen smýt masku vodou.

  1. Na závěr použijte CBD krém s kozím máslíčkem, který je na problematickou pleť ideální a účinně bojuje proti akné v jakémkoliv věku. Jde o hydratační a regenerační pleťová krém s vysokým obsahem účinných přírodních látek a CBD. Podporuje anti-ageing efekt a ovlivňuje rovnováhu pleti.

 

 

Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí Kosmetika Capri produkty nabité kozími surovinami. Vybírat je možné ze 3 značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v Česku v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou 100 % recyklovatelné.

 

Více na www.kosmetikacapri.cz.