Vychází oblíbený Fitness diář Fitshaker

Vychází oblíbený Fitness diář Fitshaker

Pro rok 2024 poprvé v plnobarevném provedení 


Diář od firmy Fitshaker je oblíbeným průvodcem žen na cestě ke štíhlé postavě a zdravému životnímu stylu. Na jeho finální verzi se každoročně podílí  zkušení fitness trenéři, výživoví poradci a další odborníci. Letos vychází již po deváté.

V úvodu diáře je umístěna tabulka sloužící k záznamu pokroku, prostor pro nastavení cílů a plán k jejich dosažení. K dispozici jsou i praktické tabulky se zdroji bílkovin v rostlinné stravě a návody, jak připravovat obiloviny či využívat v kuchyni různé druhy olejů. Samostatná část je věnována pravidlům tzv. zdravého talíře, zahrnující i přehled toho, co a jaké míře by měl obsahovat.

Každý měsíc je připraven přehled dílčích cílů, výzva měsíce či chutný recept ze sezónních potravin. A ani tentokrát nechybí užitečné kalorické tabulky nejčastěji používaných potravin, nejoblíbenější fit recepty na obohacení jídelníčku a spoustu cviků s vlastní vahou. Na 304 stran záznamů a užitečných rad či tipů se vešly i další vychytávky. Mezi nimi například doporučení z lunárního kalendáře a klasické čínské medicíny, to-do list, nápady na dárky, antistresové omalovánky či inspirativní citáty.


Cena: 399 Kč, k dostání na e-shopu www.fitshaker.cz a u vybraných prodejců.

 

 

 

O firmě Fitshaker 
Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace.