Nenechavé ruce Roberta Rosenberga na slavnostní filmové premiéře

Nenechavé ruce Roberta Rosenberga na slavnostní filmové premiéře


Jaký byl počátek nemilosrdných Hladových her a kdo stál za jejich vznikem? Který šťastlivec ze všech dvanácti krajů si vybojuje své místo v Kapitolu? O tom vypráví nový film ságy Hunger Games s pod názvem Balada o ptácích a hadech. Prequel slavné knižní i filmové série nalákal na premiéru do pražského kina IMAX nejednu známou tvář.

Boj na život a na smrt si na plátně nenechali ujít novopečení rodiče model a účastník Survivora Josef Kůrka a jeho partnerka influencerka Angie Mangombe. Ti se netají tím, že jejich vztah je spíše italská domácnost. Na slavnostní premiéře však byli jak dvě zamilované hrdličky. Se svou krásnou manželkou se na červeném koberci ukázal, dnes již bývalý, nejznámější český herec z filmů pro dospělé Robert Rosenberg. Přítomnost manželky jej však neodradila od toho, aby bez váhání vzal do náručí přítomnou cosplayerku, se kterou následně zapózoval fotografům s úsměvem od ucha k uchu. Po dlouhé době na slavnostní premiéru dorazila také raperka a zpěvačka Sharlota. A jak jinak než s velice originálním outfitem, který vždy výborně sladí s tématem filmu. Svou přítelkyni představil fotoaparátům účastník letošní řady reality show Love Island Adam Sedro. Dále se na premiéře ukázala
i zpěvačka
Eliška Mrázová, herec Václav Šanda v roli moderátora, modelka Veronika Přikrylová známá jako Veve, muzikálová zpěvačka Genny Ciatti, ale také moderátor Vlasta Korec.Série Hunger games poprvé pobláznila filmový svět v březnu roku 2012, kdy se v kinech začal promítat první díl této ságy. V hlavní roli se představila Jennifer Lawrence coby Katniss a Josh Hutcherson jako Peeta. Jejich příběh o přežití, přátelství a lásce v nemilosrdném světě si oblíbilo sta tisíce lidí po celém světě a dočkali se tak hned čtyř filmů. V těchto dnes se značka Hunger games vrací znovu do kin, a to v podobě prequelu pod názvem Hunger Games: Balada o ptácích a hadech. Příběh diváky zavede do minulosti a představí nám dosud neznámý příběh Coriolanuse Snowa, jehož rodina, a i on sám, stojí za vznikem „hladovách her“ a kterého diváci znají jako hlavního záporáka z původních filmů. Režie snímku se zhostil Franci Lawrence, který úspěšně kráčí ve stopách áčkových režisérských hvězd, jakou je například David Fincher a režíroval tři poslední díly této ságy.

Cinema City uvádí film Hunger Games: Balada o ptácích a hadech v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.