Připravte se na epický běžecký zážitek

Připravte se na epický běžecký zážitek

Značka PUMA přichází již s třetí kapitolou legendární oceňované série běžeckých bot Velocity. Nový model s názvem Velocity NITRO™ 3 má v sobě o dva milimetry více revolučního materiálu – pěny PUMA NITROFOAM. 


Ta zajišťuje větší explozivitu a lepší výkon a zároveň zachovává skvělé tlumení. Třetí generace technologie NITRO tak dělá z boty dokonalého parťáka pro každý typ běhu a běžci díky ní mohou pohodlně zdolávat jakoukoliv vzdálenost.

PUMA uvádí Velocity NITRO™ 3

Inovativní, prodyšný svršek z lehké síťoviny je vybavený speciálním materiálem PWRTAPE, který podporuje nejvíce namáhané oblasti, zatímco pohodlná část objímající kotník vystužena pěnou zvyšuje komfort. Designéři nevynechali ani podrážku, která díky technologii PUMAGRIP zaručuje maximální přilnavost ke každém povrchu, takže se můžete cítit sebevědoměji při každém pohybu vpřed.

Nový futuristický model v odvážném barevném designu Psychedelic Rush je doplněn zářivým černo-stříbrným pruhem PUMA s bílou mezipodešví. S touto odvážnou kombinací barev zaručeně vyniknete a budete se cítit ohromně při každém dalším vyběhnutí. Dostaňte se do nové dimenze s PUMA Velocity NITRO™ 3.

Model Velocity NITRO™ 3 v bude v průběhu února k dostání v prodejnách a na webech Sanasport, AD Sport, Dexter Sport, Sportovna, Best4Run a Sportisimo.

 

Technické specifikace Velocity NITRO™ 3
Cena: 3 299 Kč
Hmotnost: 264g
Výška podrážky: 36mm
Sklon pata/špička: 10mm
Životnost: 800km / 500miles

 

 

 

 

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 75 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.