Kabelky luxusně a elegantně

Kabelky luxusně a elegantně

Umíte si představit ženy bez jediné kabelky doma ve skříni? To by samozřejmě nešlo a nejde jen o jediný kousek, protože většina žen potřebuje hned několik kabelek najednou. Proč? Musí obstát v módní vlně a patřičně kabelky střídat, aby se hodily k vybranému obleče


Umíte si představit ženy bez jediné kabelky doma ve skříni? To by samozřejmě nešlo a nejde jen o jediný kousek, protože většina žen potřebuje hned několik kabelek najednou. rs_luxusni kabelky3 Proč? Musí obstát v módní vlně a patřičně kabelky střídat, aby se hodily k vybranému oblečení a ladily s ostatními doplňky.

rs_luxusni kabelky4Nepřehlédnutelné kabelky

Můžete se spokojit s běžnými kabelkami v nenáročném designu a provedení, ale mnohdy ženská duše zatouží i po něčem stylovějším, elegantnějším a hodně luxusním. Kvalitní exkluzivní kousky vás budou maximálně dobře reprezentovat. Mezi světovými značkami najdete i několik firem jejichž kabelky vás doslova okouzlí a vy si je pořídíte bez zaváhání. Dlouhou dobu přitahují svou originalitou také kabelky Guess. Najdete mezi nimi druhy, které se nosí v ruce i přes rameno. U kabelek Guess si lze snadno odepnout popruhy a můžete je nosit podle svého. Jinak nepostrádají nic z nápaditosti a kvality, která je už dlouhými roky patřičně prověřená. Není problém si mezi nimi najít i nápadné provedení ve zlaté nebo stříbrné barvě. Mívají různé kapsičky, zipy, třásně, látková a kovová zdobení, patenty a tradičně nechybí symboly „G“. S kabelkami Guess není problém jít do zaměstnání, do společnosti nebo jen tak na procházku po městě. Materiál je vždy vybírán velmi pečlivě a zaručuje nošení bez poškození po dlouhé roky.

rs_luxusni kabelky5Kožená kabelka – praktická elegance

Jestliže toužíte vlastnit něco extra, zvolte luxusní kabelky. Světovým módním trendem jsou kabelky z rejnočí kůže. Jedná se o exotickou kůži s perfektními vlastnostmi a dá se říct, že jde o nesmrtelný materiál. Pokud ji srovnáte s hovězí kůží, je dvacet pětkrát pevnější. Dalšími přednostmi je naprostá odolnost proti poškrábání a propíchnutí všedními nástroji. Jestli se vám ji pokusí někdo propálit cigaretou, má smůlu – nepovede se mu to. Nemusíte ji ani speciálně čistit, postačí vám vlhký hadřík na otření. V kvalitě se samozřejmě odráží i cena, která není zrovna nízká. Ovšem pokud si uvědomíte, že jde o nezničitelný kus a tato kožená kabelka vydrží třeba i několik generací, jde o výbornou investici. Ani o designy se nemusíte obávat. Vyrábějí se v několika barvách a doplněné zajímavými barevnými ozdobami, výšivkami, malbami.

rs_luxusni kabelky6Kožená klasika

Kvalitní hovězí kůže patří ke klasice mezi kabelkami. Kabelky z hovězí kůže jsou k dostání v mnoha barvách, tvarech, do ruky, na rameno, přes rameno. Opět je zaručena dlouhá životnost a výdrž. Zpracování by mělo být kvalitní, proto se spoléhejte na dobré výrobce a ověřené firmy. Kůže s jemnou strukturou a módními doplňky vždy zapůsobí. Kabelka mnohdy vypadá dobře i díky pečlivé ruční výrobě. Kromě designu se dívejte i do vnitřních prostor. Určitě se vám budou hodit kapsy, přihrádky na zip i bez zipu, místo na platební karty apod. Zdroj : krasne-kabelky.cz