Zlatá pravidla aneb jak si udržet muže: ZN – Navždy

Zlatá pravidla aneb jak si udržet muže: ZN – Navždy

Neumíte si představit ranní probuzení bez jeho pohlazení a sladkou noc bez jeho přítomnosti? Pak čtěte báječné rady, které vašeho kolouška připoutají mnohem účinněji než okov manželský. 


Na vztahu je třeba pracovat, proto se pusťte do práce, jež vás bude bavit. Váš vyvolený s vámi zůstane už navždy!

Vyznávejte se sexem

I když jste spolu už nějaký ten pátek, nezapomínejte na příděl kvalitního a vášnivého milování. Právě milostné řádění vtiskne svazku harmonii a pocit sounáležitosti. Neberte sex jako nutnou povinnost a naučte se jej mít ráda. Překvapte svého milého novou praktikou nebo se pusťte do orálního uspokojování sama od sebe. Lásku je přece třeba vyznávat mnohými způsoby! Věřte, že právě tuto alternativu ocení nejeden muž.

 

Mluvte spolu o všem

Trápí vás problémy v práci nebo jste nespokojená s průběhem pátečního odpoledne? Vždy svého partnera o dané situaci zpravte a společně najděte řešení v podobě kompromisu. Část večera strávíte podle scénáře vašeho muže a ta druhá půlka bude zcela ve vaší režii. Tip: V žádném případě nezapomínejte na pochvalu, ta se hodí vždy!

 

Dejte mu volnost a on se vrátí

Máte strach pustit partnera na pánskou jízdu, aby se náhodou nezakoukal do vnadné tanečnice? Přestaňte se zbytečně strachovat a začněte si důvěřovat. Pokud budete svému milému zakazovat občasné výstřelky, pomalu a jistě pohřbíváte vztah, který jste tak dlouho budovali. Osvojte si heslo: Buď věřit nebo se trápit! První možnost je tou správnou volbou!

 

Randěte bez ohledu na věk

Bydlíte spolu a myslíte si, že randění po několika letech vztahu není nic pro vás? Zbystřete! Domluvte si schůzku na místě, kde jste se poprvé poznali a vraťte čas. Zahrajte si danou situaci znovu přesně tak, jak tomu bylo před pár lety. Uvidíte, že se pobavíte  jako nikdy předtím.

 

 

 

Text: Lenka Zelnitiusová