Jaro ve znamení lehkých pírek a overalů

Jaro ve znamení lehkých pírek a overalů

Módní hity nadcházejícího jara se budou odvíjet od techniky skulptury, neboli ubírání. Kromě lehkých a vzdušných materiálů se budou nosit úzké střihy a především pírka a overaly. Pírka Samozřejmě, že pírka zvolíme, pakliže se budeme chystat do společnosti a buďto


Módní hity nadcházejícího jara se budou odvíjet od techniky skulptury, neboli ubírání. Kromě lehkých a vzdušných materiálů se budou nosit úzké střihy a především pírka a overaly.

pirka3

Pírka

Samozřejmě, že pírka zvolíme, pakliže se budeme chystat do společnosti a buďto si budeme jisti, že je odvoz zajištěn anebo případně, že je teplé počasí. Pírka jsou sice půvabná, ale příliš nezahřejí.pirka1 Rozhodně se nemusíte na společenských koktejlkách bránit ani pírkům s jemnými flitry a efektem labutěnky. In budou současně také náušnice a různé doplňky, jako například kabelky či psaníčka a lodičky, ozdobené tímto křehkým prvkem. Byla to hlavně zpěvačka Madonna přitáhla pozornost na šaty z kolekce Louis Vuitton, které tvořilo barvené pštrosí peří . Pelerína s černým peřím dominovala i přehlídce značky DSquared2 a labutěnka byla zase zpestřením nové kolekce  Christophera Kane.

Overal

Abychom vás však neodívali jen do takřka neviditelných šatů, máme také něco pro zahřátí, a to sice slušivý overal, který v současnosti zažívá naprostý boom. Kvalitně střižená kombinéza s dlouhými nebo tříčtvrtečními rukávy a obřími klopami je tím pravým do deštivých jarních dnů.

pirka8

Nevíte, jaký overal vybrat?

Nebojte se různorodosti materiálů i barev. Pohodlné overaly jsou z bavlnypřírodními vlákny a elastanem. Kromě elegantních, klasických knoflíků jsou trendy i ulítlé střihykšandami či rafinované – se skrytým zipem.

pirka4

Overal je dobrým společníkem i na večírky. Vhodně zvolenou kombinézou z jemných materiálů jako je satén anebo hedvábí stačí jen přepásat v pase metalickým nebo černým, lakovaným páskem a doplnit o nějaký ten šperk, který je nesmrtelný a trendy. Text: Alice Procházková Foto: fameorlame.blogspot.com, favim.com theberry.com fashionfame.com fashionsizzle.com tuvaapus.blogg.no beletar.onsugar.com myurbanrunway.blogspot.com