Jak ušetřit za dovolenou

Jak ušetřit za dovolenou

Peníze se rozkutálejí opravdu velmi snadno, v žádném případě se však nemusíte úplně rozloučit s dovolenou, protože si ji můžete užít mnohem levněji. Seznámíme vás s báječným návodem, jak na to. 


Německé cestovní kanceláře: Levně a luxusně

Zapomeňte na české předražené cestovky a vydejte se za exotikou nebo k moři s německou cestovní kanceláří. Nejen, že ušetříte několik tisíc, ale především si užijete naprostý komfort se vším všudy, protože německá klientela je na kvalitu služeb opravdu velmi náročná. Poznejte skutečný rozdíl na vlastní kůži a neváhejte se nadchnout báječnou cenovou nabídkou.  Máte strach, že se s cestovkou nedomluvíte? Nemějte strach, opravdu to lze zvládnout. Případně si s sebou vezměte kamarádku, která německy umí a bez problémů za vás vše potřebné vykomunikuje.

Dovolená na poslední chvíli aneb last minute

Další možností je také sledování nabídky zájezdů u prověřených cestovek, kontrolujte jejich webovky a pokud objevíte skvělý zájezd, sbalte se a vyrazte. Možná budete trochu ve stresu balit, ale jinak si užijete dovolenou se vším všudy za pěknou sumu.

Slevové agregátory a portály

Zabrouzdejte také tu a tam na slevové portály a vyberte si z pestré nabídky, která je denně aktualizovaná
a obohacena o nové.

Pokud vám však finanční rozpočet neumožňuje vyjet za hranice, nezoufejte. Také u nás je krásně! Skvělou lokalitou je například Máchovo jezero nebo Adršpašské skály a mnoho jiných. Zaplavte si v rybníku, zajděte na houby a opečte si tradiční špekáčky u ohně.  Rovněž nezapomínejte na to, že dovolená není o tom, kde jste, ale s kým. Jedině pak bude stát za to!

 

 

 

 

Text: Zelnitiusová Lenka