Stop pocení v létě

Stop pocení v létě

Novinka Monodermá Idrosi XL zastaví pocení a je šetrná k pokožce. Mít v létě hebké a suché podpaží už nemusí být pouhý sen. Přichází opravdu účinný a klinickými studiemi prověřený antiperspirant, který je dostatečně silný, aby zabránil pocení, ale zároveň šetrný, aby nedráždil jemnou pokožku podpaží.


Idrosi XL obsahuje 10 % chloridu hlinitého a výtažek z hamamelu virginského. Kombinace těchto látek účinně zastaví pocení bez podrážděné pokožky a vedlejších účinků. Idrosil XL je čirý gel balený v praktických ampulkách, který je možné nanášet do podpaží, na ruce, nohy, ale třeba také na obličej. Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky ani parfemace, je určen pro nadměrné pocení i pacienty trpící hyperhidrózou.

Jedna ampulka Idrosi XL se vejde i do peněženky, a tak má každý jistotu, že se nepříjemné zpocené „koláče“ neobjeví ani v těch nejnáročnějších chvílích či důležité situaci. Jedna aplikace >účinkuje celých 12 hodin. Stačí gel nanést na zvolenou oblast a nechat vstřebat. Monodermá Idrosi XL nezanechává žádné stopy na oblečení.

Monodermá Idrosi XL (15 x 2 ml) je k dostání na www.medaprex.cz za 399 Kč.