Domácí sodovky frčí

Domácí sodovky frčí

Skleněná flaška, drátěnka okolo a malé bombičky. Prostě sifon. Dřív běžná věc, pak dlouhá pauza a teď ho máme zpátky. Podívejte se, co můžete dnes na trhu dostat.   Není pochyb o tom, že sifon, perlivá voda či domácí sodovka, chcete-li, zažívá v Česku renes


Skleněná flaška, drátěnka okolo a malé bombičky. Prostě sifon. Dřív běžná věc, pak dlouhá pauza a teď ho máme zpátky. Podívejte se, co můžete dnes na trhu dostat.

limobar

  Není pochyb o tom, že sifon, perlivá voda či domácí sodovka, chcete-li, zažívá v Česku renesanci. Valná většina z nás si bezpečně pamatuje starou dobrou sifonovou láhev omotanou drátěnkou a živenou malými znovu naplnitelnými bombičkami. Bylo to povinné vybavení snad 80% českých domácností za socialismu a dokonce i dnešní dvacetiletí vzpomínku na tento artefakt z minulého režimu někde v hlavě vyhrabou. Třeba proto, že na něj narazili u babičky na půdě. Každopádně kdysi milovaná sifonová láhev to má za sebou. Na odpočinek se definitivně odebrala někdy okolo roku 2005 a i když se čas od času objevují pokusy o její reinkarnaci, celé kategorii nyní vládnou modernější, větší a výkonnější stroje na výrobu sodovky. Co se výběru přístrojů a značek týče, však situace donedávna připomínala spíš zmiňovaný socialismus. Jedna značka, dva, tři cenově dostupné výrobníky a nějaké designové specialitky. Do toho sirupy stejné značky a žádné rozumné alternativy. Naštěstí pro zákazníky konkurence nikdy nespí. S rostoucím zájmem Čechů o doma vyrobenou limonádu, rostl i zájem výrobců o český trh. A tak se stalo, že do kategorie domácích výrobníků sody vstoupila další značka LIMO BAR. LIMO BAR  se na vstup na evropské trhy (a tedy i na ten český) dlouho a pečlivě připravoval.

Inovace v domácí výrobě sody

Na rozdíl od konkurence veškerou energii a obrovské finanční prostředky investoval v první fázi do technologií. Cílem bylo přinést do segmentu postaveného na hezkých tvarech a barevných plastech skutečné inovace. To se podařilo. Aktuálně dostupné výrobníky perlivých nápojů LIMO BAR disponují několika technologickými vychytávkami, jež umožňují vyrobit sodu a domácí limonády 100% bezpečně a velmi levně. Technologický náskok značky LIMO BAR stojí na těchto systémech:
  • Technologie Turbo – výrazně šetří množství spotřebovaného CO2 díky speciální trysce. Z jediné bombičky vyrobíte až 135 litrů perlivé vody. Litr sody vás v tomto případě bude stát méně než 1,4 Kč. 
  • Technologie BBT – unikátní technologie regulace velikosti bublinek v perlivém nápoji. Nastavíte, nasytíte, vychutnáte.
  • Technologie FSS – technologie zajišťující 100% bezpečnost a výraznou úsporu spotřebovaného CO2.
  • Bezpečnostní ventil –  po dosažení kritické hranice automaticky snižuje tlak v láhvi. Nikdy se vám proto nestane, že byste láhev s vodou přetlakovali.
  • Láhev Click&Fix – pevná láhev s objemy 1, 1,5 a 2 litry s rychloupínacím bajonetovým systémem pro okamžité uchycení. Už žádné šroubování. Stačí nasadit, pootočit a máte hotovo.
LIMO BAR si dal také velmi záležet na sirupech a bombičkách. Bombičky LIMO BAR můžete bezpečně používat i v konkurenčních výrobnících sody. Nabídka lahodných sirupů LIMO BAR nyní zahrnuje 13 různých příchutí za cenu 99 Kč za 500 ml láhev. Ovocné sirupy obsahují minimálně 33% ovocné složky a těší se u českých zákazníků velké oblibě. Prodejům vládne celkem tradičně Cola sirup, následuje limetka, malina, hrozny a jahoda.

sirupy LB

Výrobníky? Vybere si každý

Kdo nechce slepě následovat dav, ale raději dává přednost chytrým a zároveň atraktivním produktům, má si na oficiálních internetových stránkách LIMO BAR a v síti prodejců  z čeho vybírat. Ceny startují na 899 Kč za světový unikát, přenosný výrobník sody LIMO BAR Fizzini. Cenový vrchol leží naopak v rozumné výšce 2.349 Kč za luxusní model Elixir Turbo vybavený všemi klíčovými technologiemi.

Dokonalé ženy výrobník sodovky LIMO BAR vyzkoušely a byly nadšené!

Ať už jen samotná sodovka nebo úžasné a lahodné příchutě vše naprosto dokonalé!