Podzimní tipy na zábavu i Halloween

Podzimní tipy na zábavu i Halloween

Podzim je tady s velkou parádou a my vám poradíme, jak báječně a na 100% si jej můžete užít, pokud budete chtít. Chce to jen kapku fantazie, dobrou náladu a také pravidelně sledovat náš magazín, kde pro vás připravujeme skvělé taháky. Užívejte podzimních dnů, těšte se na


Podzim je tady s velkou parádou a my vám poradíme, jak báječně a na 100% si jej můžete užít, pokud budete chtít. Chce to jen kapku fantazie, dobrou náladu a také pravidelně sledovat náš magazín, kde pro vás připravujeme skvělé taháky. Užívejte podzimních dnů, těšte se na Vánoce a stopněte nudu či splín. Podzim hraje vše barvami a rozhodně není tak stereotypní, jak se vám může na první pohled zdát!

Halloween 126969891

Plán na víkend: Pouštějte draky, procházejte se a  sbírejte plody přírody

Víkend tady bude copy dub a vy stále nevíte, co si počnete s volnými dny? Ano, je třeba uklidit, vyžehlit prádlo, ale dobrá zpráva je, že práce nikam neuteče. V sobotu odpoledne vezměte celou rodinu za město na kopec a rozhodněte se jít pouštět draka. Děti tento výlet nadchne, cestou zpátky posbírejte šišky, listí, šípky nebo cokoli jiného a vytvořte si podzimní dekoraci podle vašeho vkusu. Jistě bude hýřit nápadem.

Halloween se blíží: Vydlabejte oranžovou dýni a zapalte svíčku

Oblíbený americký svátek máme tady již 31. října, a pokud jste ještě nestihli vyzdobit vchod vašeho domova, pusťte se do práce.  Do vyzdobené tykve vložte svíčku a vytvořte si tu nefalšovanou atmosféru podzimu u vás doma. Na kuchyňský stůl položte  okrasné dýně. Na dveře pověste věnec s proutí a květináče rozveselte barevnými zapichovátky. Nevadí, že neslavíte Halloween  na amerického způsob, postačí si pouze vyzdobit váš domov. Tip pro zábavu: Oblíbily si vaše děti Halloween? Domluvte se s kamarádkami nebo sousedy na tom, že uspořádáte tématickou party ve strašidelných maskách nebo pořiďte dítkám kostým, ve kterém budou obcházet babičky a blízkou rodinu.

Vyrazte na prodloužený víkend na statek

Do Vánoc je ještě času dost a než se započne ten správný předvánoční zmatek, odskočte si s rodinou na Vysočinu nebo do Čech na farmu, kde děti poznají nefalšovaný život na venkově. Objednejte si projížďku na koni, podojte krávu nebo nakrmte dobytek. Takové zážitky se budou nejen vám, ale také vaším dětem líbit. Autor: Lenka Zelnitiusová