Podzimní tipy na zábavu i Halloween

Podzimní tipy na zábavu i Halloween


Podzim je tady s velkou parádou a my vám poradíme, jak báječně a na 100% si jej můžete užít, pokud budete chtít. Chce to jen kapku fantazie, dobrou náladu a také pravidelně sledovat náš magazín, kde pro vás připravujeme skvělé taháky. Užívejte podzimních dnů, těšte se na Vánoce a stopněte nudu či splín. Podzim hraje vše barvami a rozhodně není tak stereotypní, jak se vám může na první pohled zdát!

 

Plán na víkend: Pouštějte draky, procházejte se a  sbírejte plody přírody

Víkend tady bude copy dub a vy stále nevíte, co si počnete s volnými dny? Ano, je třeba uklidit, vyžehlit prádlo, ale dobrá zpráva je, že práce nikam neuteče. V sobotu odpoledne vezměte celou rodinu za město na kopec
a rozhodněte se jít pouštět draka. Děti tento výlet nadchne, cestou zpátky posbírejte šišky, listí, šípky nebo cokoli jiného a vytvořte si podzimní dekoraci podle vašeho vkusu. Jistě bude hýřit nápadem.

Halloween se blíží: Vydlabejte oranžovou dýni a zapalte svíčku

Oblíbený americký svátek máme tady již 31. října, a pokud jste ještě nestihli vyzdobit vchod vašeho domova, pusťte se do práce.  Do vyzdobené tykve vložte svíčku a vytvořte si tu nefalšovanou atmosféru podzimu u vás doma. Na kuchyňský stůl položte  okrasné dýně. Na dveře pověste věnec s proutí a květináče rozveselte barevnými zapichovátky. Nevadí, že neslavíte Halloween  na amerického způsob, postačí si pouze vyzdobit váš domov.

Tip pro zábavu: Oblíbily si vaše děti Halloween? Domluvte se s kamarádkami nebo sousedy na tom, že uspořádáte tématickou party ve strašidelných maskách nebo pořiďte dítkám kostým, ve kterém budou obcházet babičky a blízkou rodinu.

Vyrazte na prodloužený víkend 

Do Vánoc je ještě času dost a než se započne ten správný předvánoční zmatek, odskočte si s rodinou na Lipno. Očarují vás kouzelné podzimní procházky i dokonalé wellness.

Tip pro ubytování:  Vydejte se na Knížecí cestu v klidu šumavské přírody a přitom nadosah všem letním
a zimním radovánkám
, které tento kraj nabízí. Nově vybudovaný výjimečný apartmánový hotel vás nadchne. 


MLSEJTE V POHODLÍ DOMOVA U LEPŠÍ.TV

Možná jste již zaznamenali příchod nové stanice z portfolia Novy – Nova Lady. I tato stanice nemine televizní službu Lepší.TV a všichni její zákazníci si ji budou moci užívat i se zpětným zhlédnutím. V Lepší.TV nechybí ani filmové, dětské, sportovní či dokumentární stanice, které si rychle zamilujete....Zamlsat přitom můžete limitovanou edici Hobžovy brambůrky v příchutích smažená cibulka
a cheddar a jalapeño ve speciálním halloweenském obalu. V prodeji budou od 14. do 20. října v prodejnách Penny Market za 19,90 Kč. 

   

 

Speciální brunch pro děti, party v maskách pro dospělé

Konec října bude v Hard Rock Cafe Praha již tradičně zasvěcen oslavě svátku Halloween. V sobotu 23. 10. se návštěvníci mohou těšit na strašidelnou halloweenskou party určenou hlavně dětem. Pro rodiče a jejich děti bude připraven bohatý program plný hrátek a radosti. Nebude chybět soutěž o nejlepší kostým, malování dýní apod. Vrcholem programu bude pěvecká soutěž o ceny. Poslední říjnový víkend pak bude patřit dospělým. V sobotu 30. 10. a v neděli 31. 10. bude v HRC připraven Halloween pro dospělé.  Na místě bude připraven fotokoutek, strašidelně oblečený personál, DJ nebo speciální nabídka drinků pro hosty v maskách.