Ňadra jsou pro muže středobod vesmíru a pro vás?

Ňadra jsou pro muže středobod vesmíru a pro vás?

Pánové ženský výstřih milují a vy byste měla také, pečujte o ně s láskou a pravidelně jim věnujte pozornost. Budou pevnější, krásnější a gravitace jim nevezme tolik ze své nadřazené pozice, která jím tolik sluší. Hýčkejte své dvojčata a pak je ukažte světu! 


Cviky pro pevný a tvarovaný výstřih

Usedněte do tureckého sedu, narovnejte se a tlačte dlaně proti sobě a zase od sebe. Opakujte alespoň 50x, a to nejlépe denně. Pro další cvik zvolte opět výchozí pozici ala turecký sed, záda držte vzpřímeně a prsty do sebe vzájemně zahákněte a snažte se vší sílou, jakoby jste je chtěli od sebe odtrhnout. Ucítíte, jak se vám ňadra pozvednou.

 

Med vyživuje, dezinfikuje a chrání

Myslíte si, že bez drahých krémů se prostě nemůžete o sebe starat, co možná nejlépe? Máme pro vás tu nejlepší zprávu, můžete. Máte doma med přímo od včelaře? Naneste si med na vaše bradavky a chvíli sečkejte, než se vpije do jemné pokožky hrotů ňader. Budou jemné, krásně vonět a váš drahý si může s chutí zacumlat :-)

 

 

prsa 126989346

 

Pobyt v bazénu

Obdařila vás příroda trochu více než bylo třeba? Nevadí, pravidelně navštěvujte bazény nebo koupaliště. Protože vaše prsa a celé tělo budou hýčkány tím, že voda prostě nadnáší a uvolňuje. 

 

Peeling pro váš dekolt

Nezapomínejte na něj, je opravdu potřeba. Odumřelé kožní buňky jsou nám již k ničemu, proto se jich zbavte, vaše ňadra budou heboučká a budou si přímo říkat o mužské pohlazení. Smíchejte cukr krystal s olivovým olejem a naneste je na vaše "dvojčata". Chvíli je směsí masírujte a po té smyjte.

 

Samovyšetření prsou

Pravidelně si své "holky" řádně prohmatejte, abyste všechny nepravidelné změny zachytila a mohla v případě potřeby jednat. Pokud máte obavy, že si nepamatujete, co přesně jste nahmatala, pište si to. Budete mít přehled a budete více v klidu.