Svatba na pláži: Zážitek na celý život

Svatba na pláži: Zážitek na celý život

Svatební den patří k těm nejkrásnějším vůbec, a proto bychom si ho měli užít tak, abychom na něj nikdy nezapomněli. Pokud toužíte po svatbě pouze ve dvou a někde na romantickém místě, neváhejte se oddat v zahraničí. Svěží vánek vám bude čechrat vlasy, hřejivý písek


Svatební den patří k těm nejkrásnějším vůbec, a proto bychom si ho měli užít tak, abychom na něj nikdy nezapomněli. Pokud toužíte po svatbě pouze ve dvou a někde na romantickém místě, neváhejte se oddat v zahraničí. Svěží vánek vám bude čechrat vlasy, hřejivý písek pohladí vaše nožky a na první západ slunce, který jste pozorovali už jako manželé budete vzpomínat v mysli na věky věků.

plaz svatba 482032057

Je možné, abychom si svatbu u moře zařídili sami?

Možné to určitě je, ale bohužel stačí opomenout několik důležitých věcí a vaše snažení i finance mohou přijít vniveč. Pokud dostatečně neovládáte cizí jazyk, doporučujeme zadat svatbu speciální agentuře, jež pro vás připraví svatební balíček se vším všudy, který bude obsahovat obřad, překlad daných dokumentů, ověření notářem, ale i letenku, ubytování a stravu v luxusním hotelu dle vašeho výběru.

svatba 2

Měli jsme svatbu v Mexiku a byla přenádherná

Vždycky jsem toužila po tom, že budu nevěstou, dříve jsem chtěla mít svatbu na zámku, ale dnes je tomu jinak. V naší rodině nám všichni závidí poměrně pohádkovou životní  úroveň a tak jsme se s Romanem rozhodli, že si řekneme své ano na pláži v Mexiku, přesněji tedy v oblasti Cancún. plaz svatba ID-100135895Svatba i s medovými týdny nás stála přes 300 000 Kč, ale musím přiznat, že nic krásnějšího jsem zatím v životě nezažila. Pokaždé, když se dívám na svatební fotky a video i dnes pláču dojetím.“ Kateřina M, majitelka hotelu v Karlových Varech

Kolik svatba v zahraničí vlastně stojí?

Ceny se různí, záleží na výběru dané destinace a také na vašich nárocích jako počet hvězdiček zvoleného hotelu, typ stravování a samozřejmě počet dní, které v zemi chcete strávit. Minimálně se však doporučuje alespoň 7 nocí, abyste si odpočinuli a naladili se na tu správnou novomanželskou notu. Svatba na Rhodosu se vším všudy se pohybuje okolo 40 – 50 000 Kč. Za svatební balíček na ostrově Bora Bora dáte neskutečných 500 000 Kč.

svatba 1

Svatební look

Nevěsty volí jednoduché plážové šaty v odstínu bílé nebo smetanové, v žádném případě si s sebou nebalí nákladné róby. Do vlasů si vpletou lilii, vsadí na nude make-up a na místo lodiček vklouznou do žabek nebo sandálků. Ženichovi skvěle poslouží bílé kalhoty s bílou košilí.

svatba 3

A co vy, milé čtenářky, chtěly byste říct své ano na pláži? Nebo vás láká honosná svatba na zámku nebo na zaoceánské lodi?