Hot or not: móda, která vzbouzí diskuze

Hot or not: móda, která vzbouzí diskuze

Určitě to znáte: Jdete obchodem, prohlížíte si zboží na policích a věšácích a najednou – bum! – držíte v ruce něco, u čeho nevíte, zda se smát nebo brečet. Tohle že má být módní trend? No, ano. Bohužel, nebo taky bohudík. Co se jednomu může líbit, může druhý ozn


Určitě to znáte: Jdete obchodem, prohlížíte si zboží na policích a věšácích a najednou – bum! – držíte v ruce něco, u čeho nevíte, zda se smát nebo brečet. Tohle že má být módní trend? No, ano. Bohužel, nebo taky bohudík. Co se jednomu může líbit, může druhý označit za hloupé nebo nevkusné. A my jsme vám tu shrnuli několik kousků, které podobné diskuze vzbuzuje v letošních kolekcích.

hot or not modni vystrelky dokonalazena - 3

Sandálová apokalypsa?

Módní obuv nebo domácí zdravotní přezůvky? Spousta stylistů a bloggerů, kteří v módě něco znamenají, na ně nedají dopustit. Pohodlné, trendy, vtipné – tak je označují dokonce mnohé módní časopisy. Široké veřejnosti spíš ale připadají do společnosti nevhodné a přihlouplé. A podobně jsou na tom i boty, které jedna moje známá překřtila na „traktorky“, protože jí svým podivným tvarem a obrovskou podrážkou něco podobného připomínají. Jaký si na ně uděláte názor vy, to už záleží jen a jen na vašem vkusu.

hot or not modni vystrelky dokonalazena - 5

Průhledné kabelky

Chcete se pochlubit s obsahem své kabelky? Není problém, pořiďte si kabelku z průhledného plastového materiálu. Zatímco ve světě módy slaví tento výstřelek vcelku úspěch, většina žen, známých jako „kabelkové bordelářky“, by za takovou tašku nedaly ani korunu.

hot or not modni vystrelky dokonalazena - 1

Supermasivní náhrdelníky

Když někdo umí výrazné šperky nosit, vypadá to skvěle! Když se to ale přežene, není to nic moc. A katastrofa je, když to přežene už výrobce a místo náhrdelníku na krku taháte celou kovovou květinovou zahradu nebo kilogramy řetězů. I to je ale dnešní móda!

hot or not modni vystrelky dokonalazena - 2

Hodně mini kraťásky

Kraťásky jsou v létě skvělá věc. A někdy se hodí i do podzimních outfitů. Jenomže v poslední době se už i tak krátké šortky ještě více zkrátily a vykrojily, až z nich zbyly prakticky džínové kalhotky. Kde končí hranice módního a začíná nevkus, na to je mnoho názorů. Nicméně pravdou zůstává, že takovéhle výstřelky si mohou dovolit skutečně jen velice hubené slečny bez kil navíc.

hot or not modni vystrelky dokonalazena - 4

Jaký máte na podobné kousky názor vy? Podělte se o něj s námi a ostatními čtenářkami v sekci komentářů! Text: Natalie K, Foto: polyvore.com