Tři skvělé důvody, proč na dovolenou vyrazit s kamarádkou!

Tři skvělé důvody, proč na dovolenou vyrazit s kamarádkou!

Přemýšlíte, zda k moři vyrazit s tou nejlepší kamarádkou, nebo s vaším milým? Možná vás dnešní článek přesvědčí o tom, že rozhodně není na škodu udělat menší změnu a vydat se vstříc tyrkysovému moři, zlatavým plážím a jižanskému temperamentu v ryze dámské společnosti.


 

 

Opravdu si odpočinete!

Představy o dokonalé relaxaci se u žen a mužů tak trochu rozcházejí. Vy si nic nebudete přát víc, než abyste se na plážové lehátko uvelebila s dobrou knížkou a váš milý vás bude lanařit, abyste se spolu s ním šla potápět, nebo si užila jízdu po mořské hladině na banánu.

„Pavel je báječný chlap pro život, ale co se týká dovolené, raději jezdíme každý sám třeba s partou kamarádů. On totiž týden u moře, nebo v horách chce pojmout vyloženě aktivně, nesnáší se povalovat na pláži, za to miluje adrenalinové zážitky jako windsurfing, potápění, bangee jumping a další. Z tohoto prostého důvodu jedu letos na Kapverdy se svojí sestrou a kamarádkou Dášou, se kterou se známe ze střední. Já si chci užít plážové pohody a vrátit se opálená, nikoli naprosto zničená provozováním šílených aktivit,“ směje se Lucka a dodává, že kdyby vyrazila na dovolenou s Pavlem jisto jistě by skončila rozchodem.

 

Zvýšíte si sebevědomí a zjistíte, že jste pořád okouzlující a sexy

O flirtu si můžete nechat zdát, protože v rámci všech vašich aktivit, prostě nestíháte a ani na nic podobného nemáte náladu? Tak to se na dovolené s kamarádkou rozhodně změní, i když si teď říkáte, že vám se nic podobného přihodit rozhodne nemůže. Ono, přítomnost čokoládového domorodce, co vás mlsně sjíždí pohledem od hlavy až k patě udělá své a navíc není na škodu, zapomenout na starosti a uvolnit se nezávazným flirtem se sympaťákem, co se s uměním svádět musel narodit. Je fajn, nechat se rozmazlit pozorností mužů, skvěle se pobavíte, a navíc vám toto zjištění zvedne náladu a také posílí sebedůvěru v samu sebe.

 

Můžete dělat to, co se vám zachce

Pokud ten váš tak nějak pořád nemůže rozdýchat, že i přesto, že máte zaplaceno all inclusive, vás láká ochutnat místní specialitu v taverně nebo restauraci, nyní budete mít tu možnost, aniž by vám bylo cokoli vytýkáno. S kamarádkou si budete moci dopřát fenomenálně připravenou rybu, dezert, nebo lákavě osvěžující drink, co u nás nemá obdoby. Tip: Navíc, i když vám už není dávno náct, tak si s klidným svědomím můžete zajít zatrsat a nechat se pozvat na drink čokoládově přitažlivým cizincem.

„Ve svém věku dokážu ocenit dovču, kdy nemusím s Pavlem prosexovat každou noc. To si raději vlezu pod peřinu s pěkným románkem, aniž bych pak musela poslouchat věčné stížnosti. K moři proto jezdím už jenom se sestrou a kamarádkou,“ říká Martina.