Jak se zalíbit tchyni? Máme pro vás 5 tipů!

Jak se zalíbit tchyni? Máme pro vás 5 tipů!

Vtipů o tchyních je nespočetně a rozhodně je to opodstatněné. Tchyně jsou milované maminky našich mužů, se kterými je lepší vycházet, protože v opačném případě vám dokážou udělat ze života peklo. Přátelé si držte blízko, nepřátelé ještě blíž. Jak se zalíbit své tchyni?


První setkání je velmi důležité – smějte se
První dojem si člověk na dotyčného udělá během několika prvních vteřin a poté se těžko mění názor. Jak na první dojem? Úsměv a mávat. I vy máte právo udělat si svůj první dojem a v případě, že nebude dobrý, nenechte to na sobě zdát. Snažte se být milá, usměvavá a komunikativní, nenechte se přehlížet. Pokud jste na návštěvě u své nové tchýně, zeptejte se jí, zda nechce s něčím pomoct, např. s přípravou kávy. Ukážete, že jste slušná a že rozhodně nejste líná veš. Nebuďte nervózní, snažte se být sama sebou a při konverzaci se držte veselých témat, která nerozproudí vášnivou diskusi či hádku.  

Ptejte se na rady
Pro vašeho přítele jste se stala ženou č. 1, z tohoto důvodu ať chcete nebo ne, pro vaši tchýni budete vždy konkurentkou. Co dělat, abyste předešla bojům? Ptejte se na rady! Pokud jste s vaším přítelem krátce, zeptejte se jí, co měl v dětství nejraději za jídlo. V tomto případě budete bodovat rovnou dvakrát. Za prvé, vaše milovaná tchýně bude ráda, že se ptáte na radu a nesnažíte se jí vyšachovat ze hry a také, že dáte na její názor. Za druhé, příště, až budete vařit večeři svému milému, uděláte mu radost milovaným jídlem z dětství.  

Nestěžujte si, pouze chvalte
Jistě jste už poznala stinné stránky vašeho přítele, nakonec má je každý. Před tchýní toto téma raději vynechejte. Každá matka chce slyšet chválu na svého syna, jak ho skvěle vychovala, jak je vtipný, milý a čistotný. Ačkoliv to kolikrát přeženete a jste si vědoma toho, že právě v tomto směru má nějaké nedostatky, nenechte to na sobě znát, pouze chvalte. Vaše nová rivalka bude v sedmém nebi, jak jí budete lichotit. Nezapomeňte ukázat, jak jste zamilovaní. Ale pozor! Pouze do určité míry. Pouze doteky, objetí a sem tam polibek. Jde vám přeci jen o to ukázat, že jste opravdu zamilovaní a není to falešné, ne o to, že se chováte jako zvířata.  

Urážky a nevhodné připomínky? Zachovejte klid!

Pořádejte společné akce
Pokud veškeré vaše snahy o zalíbení byly marné, máme pro vás ještě jedno řešení – pozvěte jí na společný výlet. Chystáte se s vaším přítelem už delší dobu do ZOO? Skvělé! Pozvěte ji také. Uvidíte, jakou jí udělá radost, že s ní chcete strávit nějaký čas, poznat jí více a mít nějaké společné zážitky. ZOO je na to vhodné místo, lepší než večeře, kde nemusíte sedět naproti sobě, konverzovat a přemýšlet nad každým slovem, které řeknete. Pokud se společnému výletu v ZOO bude bránit, navrhněte jiný výlet, který by vyhovoval vám i jí, klidně někam do volné přírody, aby viděla, že nejste nějaká „fajnovka“, ale jste žena pro život a nebojíte se jít třeba i na túru. Nezapomeňte na společné fotky, které jí poté můžete vyvolat a přinést na další návštěvu.   Souboj s tchyní je běh na dlouhou trať. Můžete mít báječnou tchyni, která nedělá problémy, ale v součtu se všechny chovají stejně, ať už před vámi, nebo za vašimi zády. V každém případě je to žena, která přivedla na svět vašeho přítele a je lepší se k ní chovat s patřičnou úctou.

Co myslíte, stanou se z vás někdy přítelkyně, nebo budete stále rivalky?