Sex může zlepšit kvalitu života. Víme, jak!

Sex může zlepšit kvalitu života. Víme, jak!

To, že sexuální život má vliv na naše zdraví je známá věc. Lidé s bohatším sexuálním životem jsou méně nemocní, mají zdravější pleť a dosahují lepší fyzické kondice. Bez pochyby nám sex přináší také štěstí a pocit uspokojení. A teď dokonce díky většímu množství sexu můžete být
i bohatší.


Nejnovější výzkumy totiž ukazují, že lidé mající sex třikrát až čtyřikrát týdně vydělávají až o pět procent více než ti, kteří si pohlavní styk dopřejí jen sem tam. Zapomeňte na neustálé bolesti hlavy, únavu z práce i to, že ve vedlejším pokoji spí děti a vrhněte se na partnera. Aktivní sexuální život je klíčem k vašemu osobnímu štěstí, zdraví i úspěchu.

Proč tomu tak je?

Lidé, kteří dosáhnou štěstí ve svém osobním životě jsou pak produktivnější a úspěšnější ve svém zaměstnání. Důvody ale zatím až tak jasné nejsou. Může to být tím, že pravidelným sex zvyšuje pracovní výkon a tím se zvyšuje i odměna za práci. Nebo jde prostě jen o fakt, že lidé mající více sexu mají zkrátka větší štěstí.

Raději víc, než méně

Čím více máte sexu, tím více máte peněz. Ale vede také větší množství peněz k vyššímu počtu sexuálních zážitků? Dalo by se to tak říci. Úspěch, moc a sláva jsou sexy. Úspěšná žena je sebevědomá a cílevědomá a to muže zkrátka přitahuje. A stejně tak ženy přitahují mocní muži! Navíc úspěchy v práci nás naplňují a pak se více věnujeme mimopracovním aktivitám.

Pozor, platí to i naopak!

Více sexu vás dovede k vyšší mzdě, naopak čím méně ho máte, tím horší berete výplatu. Je to jednoduše řečeno taková přímá úměra. Sex nás baví a uvolňují se nám při něm z těla hormony štěstí. Naopak když jsme sami, jsme smutní, depresivní a na nic nemáme náladu. Což pak samozřejmě negativně může ovlivnit i naše pracovní výsledky. Logicky, člověk s depresí má menší chuť na sex než ten, který je spokojený a v pohodě.

Co z toho vyplývá?

Jediným závěrem je fakt, že se musíme více snažit. Ať už chceme vyšší výplatu, nebo častější sex, musíme zkrátka zabrat. Zaberte v práci, ale nezapomínejte na osobní život. A nebudujte osobní život bez myšlenek na práci. Pák budete mít lepší život se vším všudy.

Co vy na to? ;- )