Na jaké muže byste si měla dávat pozor? Hlavně na těchto 8 problematických typů!

Na jaké muže byste si měla dávat pozor? Hlavně na těchto 8 problematických typů!

Připadá vám, že vaši partneři jsou jako přes kopírák? Pořád a pořád si vybíráte ty stejné typy a pak pláčete nad rozlitým mlékem? Máme sny, které chceme splnit a očekáváme, že partner má sny stejné, nebo alespoň podobné. Svatba, kariéra, rodina...Sny mohou být různé ženu od ženy. Stejně tak se ale mohou lišit vaše představy s představami partnera. A i když se pak snažíte sebevíc, nevyjde vztah zkrátka tak, jak jste si představovaly.


 

Většina z nás už se smířila s faktem, že perfektní muž prostě na světě není. Na druhou stranu jsou tady muži, o které byste si neopřela ani kolo. Jaká jsou poznávací znamení, že právě od tohohle dát ruce pryč? Pojďme se podívat na zoubek těm, kteří rozhodně nestojí za vaši pozornost.

 

Typ 1: Pozor, držím se maminčiny sukně Muži-mamánci

Potřebují svou matku neustále při sobě. Volají si několikrát týdně, chodí k ní na pravidelné návštěvy, nedokáže sám udělat rozhodnutí, aniž by se s ní poradil. A za žádnou cenu jí nedokáží odporovat. I když se naváží právě do vás, jeho přítelkyně, vždy bude stát na straně matky. V tomto případě je možná lepší, kdyby chodil za milenkou, než za matkou.

Typ 2: Žárlivec

Žárlit je správné, ale čeho je moc, toho je příliš. Dotazy typu kdo ti píše, kam jdeš, kdy přijdeš...a žárlivé scény na ulici, když potkáte známého a usmějete se. Žárlivost pak přeroste do extrému a může vést i k násilí. Vemte nohy na ramena! Za chvíli se budete dusit a neuděláte bez sebe ani krok. Jakmile se jim podřídíte, jen těžko se z citového vězení vyhrabete ven.

Typ 3: Panebože, já nevím!

Nerozhodné prý bývají ženy. Ale není tomu úplně tak! Muži, kteří neví, co chtějí, jsou mnohem horší. Neví, kam vás vzít na večeři? Neví, kam pojedete na dovolenou? Neumí sám navrhnout nějaký plán pro váš společný čas? Promiň, zlato, nevím co bude zítra, natož abych věděl, jaké moře si vybrat na léto. Tak to teda promiň, zlato, sbohem!

Typ 4: Takhle to prostě bude

Druhým extrémem pana nevím-nechci-nic-plánovat je pan musím-si-naplánovat-úplně-všechno. Neustále něco vymýšlí a organizuje každou minutu vašeho života. Vaše plány přijdou na řadu jen, když je mezera v rozvrhu. Ehm, pardon, udělej si ve čtvrtek v 9 hodin čas, rozejdeme se!

Typ 5: Kariérista

Vyhněte se také workoholikům a mužům, kteří prahnou jen po skvělém místečku na top pozicích. Sice budete mít krásný dům, spoustu peněz na účtě a luxusního bavoráka, ale nikdo to s vámi nebude sdílet. Muž, který žije jen prací se vám nikdy nebude věnovat. Naslouchá jen na půl a stále je myšlenkami u zítřejší schůze. Nebuďte jen jeho klientka, zasloužíte si víc!

Typ 6: Váleč koulivý

Vyvalený na gauči, týden ve stejných ponožkách a trenkách a znuděně přepínající televizní kanály. Na stole se kupí prázdné plechovky od piva a mastné sáčky od brambůrků. Muž, který přijde z práce a hned leží, nebo ještě hůř – nepracuje a jen se válí? Děkuji, nechci. Dejte mu jasně najevo, že ten kohoutek je třeba opravit hned a ne za rok a že byste ráda na nějaký výlet. A nebo se ho raději hned zbavte! Nepotřebujete přece vyležený gauč a věčně kapající kohoutek.

Typ 7: Zaplať svou půlku!

Dá se pochopit, že někdy zaplatíte svoji kávu, nebo celou večeři. Ale co když i po delším vztahu neustále dělí účty na půl? Nechává se od vás oprskle pozvat? Půjčí si auto, ale chce peníze na benzín? Ruce pryč!

Typ 8: Chci tě, ale vlastně nechci!

Telefon vám vyzvání několikrát denně, pravidelně se scházíte a přespáváte u sebe. Pak ale mobil týden mlčí a vy nevíte, co se děje. Vaše smsky a hovory končí v černé díře bez odezvy. Pak se zase rozdrnčí sluchátko a zničeho nic se ozve ahoj lásko, nezajdeme někam? Neponižujte se! Každý má čas napsat alespoň přiblblou smsku, že nemá čas. Sobce nechte stranou a rozhlédněte se jinde.

Alarm v hlavě aneb Poznejte ho včas

Muži nejsou dokonalí, samozřejmě ani my ženy ne. Ale pro některé to platí mnohem více, než pro jiné. Zkrátka u některého muže je hledat sounáležitost a lásku stejné, jako vytahovat Excalibur z kamene. Hodně štěstí při hledání toho pravého!

Jaké jsou Vaše zkušenosti? Kterého z nich jste si hřála na prsou vy?