Když muži nechají promluvit chtíč

Když muži nechají promluvit chtíč

CHCETE TAK TROCHU OBMĚNIT EROTICKÝ ARZENÁL MILOSTNÝCH POLOH A CEST, JAK SI SPOLEHLIVĚ SÁHNOUT NA ORGASMUS? HOĎTE PRO DNEŠEK ZA HLAVU KÁMASÚTRU A PŘEČTĚTE SI VŠEŘÍKAJÍCÍ ZPOVĚĎ TŘECH MUŽŮ, CO SI NEBEROU SERVÍTKY. ROZKOŠ SE JIM ROZHODĚ NEZAJEDLA, ALE JEDNO JE JASNÉ, NUDNÝCH MILENEK, CO SI V SEXU VŠECHNO POCTIVĚ ODLEŽÍ, MAJÍ PLNÉ ZUBY.


Orální sex vylepšený na druhou: Aneb pusťte ho hlouběji!

„Pokud mě chce partnerka vyburcovat k nepříčetnosti, pokaždé si přede mě poslušně klekne, předvede dokonalý kouř a pak zničehonic ji má chlouba mizí v ústech a pokračuje až do úzkého prostoru jejího hrdla. Hluboký orál je zkrátka praktikou, ve které si každej chlap sáhne na něco neuvěřitelně intenzivního. Co ale vím, tak ženské tuto praktiku úspěšně odmítají. Jsou ale samy proti sobě, kde nedá první, tak nabídne druhá a pak můžete fňukat v koutě, že vás ten bídák zase opustil,“ vysvětluje bez okolků sebevědomý Dominik (28).  

 

Proč se doma dožadovat sexu, já si za něj raději připlatím!

„Už dávno jsem přestal doma dorážet, co se týká plnění milostných povinností, pokaždé jsem byl poslán tam, kde slunce nesvítí, a tak jsem se prostě zařídil jinak. Do Prahy to mám dvacet kilometrů a právě sem si neváhám zajet za jistou slečnou Darinou, co mi ráda vyjde vstříc úplně ve všem.Když ji plním zadní komnatu, rytmicky přirážím a svírám její hřívu v dlaních, mám pocit, že vlastně stejně nejlepší sex si mužský užije s ženskou, kterou nemiluje. Pak teprve můžete dát prostor své touze a sobecky dojít k orgasmu.“ Pavel (35).

 

Mám rád, když je ženskou za co chytit.

„Nevím, proč všechny baby blbou kvůli dietám, přitom šťavnaté křivky jsou alespoň u mě hitem číslo jedna. Když si moje zvrácená fantazie představí, jak má erekce mizí mezi ňadry kypré rusovlásky, rozum je pryč a já v tu chvíli chci jediné, zmocnit se té krásy a udělat si s ní, co si zamanu. Moji podmínkou ale je, aby milenka nebyla mlsná a odmítavá a ochutnala mě až do naprostého konce,“ vysvětluje Marek (33).
Možná vás nějaká z odpovědí pobouřila, ale muže alespoň, co se sexu týká, rozhodně nepředěláme.