Druhé poprvé, aneb kdy se oddat novému partnerovi?

Druhé poprvé, aneb kdy se oddat novému partnerovi?

Váš první sex odvály loňské sněhy. Teď už na něj jen vzpomínáte, ať už v dobrém, nebo ve zlém. Dříve či později vás ale ono poprvé čeká znovu. Máte nového partnera a tak prostě k sexu musí dojít. Ať už se k sexu vracíte po týdenní pauze nebo po roce, zachvátí vás obavy.


Když ukončíme dlouhodobý vztah, máme minimální sebevědomí, za to jsme maximálně ostražité. Jakmile se 
s novým mužem takříkajíc dáme do kupy, snažíme se udělat co nejlepší dojem. A od našeho druhého poprvé očekáváme možná i více, než by bylo zdrávo. Co když se mu moje tělo nebude líbit? Jaké prádlo si mám vzít na sebe? Mám se oholit? Co když jsem vyšla ze cviku? Ale nejdůležitější otázkou zůstává prosté Kdy? Kdy se novému muži oddat, aby to nebylo brzo (nebo pozdě)? Kdy se na něj vrhnout, aby si nemyslel něco špatného?

 

První krok je na něm!

Všeobecně platí, že první krok udělá muž, zatímco žena otálí a drží se v pozadí. I když je touha oboustranná, žena většinou vyčkává, protože v očích muže nechce vypadat tak nějak lehce. A to je právě onen problém. Toužící muž vyčkává, aby nevypadal, že myslí jen na to jedno. Toužící žena zase vyčkává, až se na ni muž vrhne, což ona logicky udělat nemůže. Zpravidla se muž pokusí o sex hned na první schůzce. Na první schůzce mu na to kývnou asi dvě ženy z deseti.

Kdy jdou na věc ženy?

Pokud se muž o sex pokusí hned na prvním rande a je odmítnut, zpravidla už o druhou schůzku nemá zájem
a k sexu nedojde nikdy. Samozřejmě jsou tady ale výjimky. A když už se muž přehoupne přes prvotní odmítnutí je na řadě žena. Ta se k činu odhodlá zhruba po třech týdnech, až měsíci, což odpovídá zpravidla pěti až šesti schůzkám.

Pozor na přehnaná očekávání

Spousta žen si své další poprvé až moc idealizuje. Očekává, že bude úžasné, nádherné, báječné,
s orgasmem...zkrátka nezapomenutelné a lepší než to předchozí. Většinou tomu ale tak není. První sex je úžasný spíše jen výjimečně a až po delším poznávání zjistíte, po čem oba toužíte. Dejte tomu čas a hlavně se na poprvé vyvarujte experimentům.

Je to prostě mužské pohlaví, od kterého se očekává onen první krok. V dnešní době však i některé ženy neotálejí. Kdy je tedy nejlepší oddat se dalšímu poprvé? Zkrátka a jednoduše, správné je to tehdy, když to cítíte. A co vy? Jste schopná udělat první krok, nebo netrpělivě očekáváte, kdy už se konečně muž vyjádří? A jak jste na tom se sexem na prvním rande?