Pivo, prosím! Aneb, co o něm prozradí jeho oblíbený drink?

Pivo, prosím! Aneb, co o něm prozradí jeho oblíbený drink?

Jdete s mužem poprvé do baru a nevíte co si o něm myslet? Nebo jen tak popíjíte a náhodou se
k vám nachomýtne neznámý krasavec s drinkem v ruce? Odhalíte to jednoduše, pomocí pití, které dotyčný drží v ruce. Oblíbené pití o něm totiž prozradí více, než byste čekala.

A který je lepší, ten s půllitrem, nebo ten se sklenkou vína?


 

Šero baru či restaurace vám neodhaluje jeho gesta a výmluvný také moc není. Prozradit na sebe však může hodně, aniž by vydal jedinou hlásku. Jak? Pozorujte, co si objedná k pití! Hned budete mít jasno o jeho osobnosti i postelových schopnostech!

 

Romantika ve víně

Víno je považováno spíše za ženské pití, proto muž, který drží sklenku s vínem má potřebu se svěřovat. Muž, který umí poznat a náležitě ocenit dobré víno, si dokáže vážit ženy. Pokud je tedy opravdovým znalcem, bude vám pozorně naslouchat a nosit vás na rukou. Potřebuje hlavně váš mozek, ale pokud jej budete přitahovat
i fyzicky, máte vyhráno! V posteli je muž milující víno romantický, má rád dlouhé předehry a svádění v sexy prádle.

 

Bublinky šeptají

Šampaňské, elegantní drink, který je jako stvořený pro bohémy a estéty, prostě pro ty, kteří si umějí vychutnat život naplno. Mužům popíjejícím šampaňské jde zejména o smyslové požitky, ideální rande tak zažijete ve vyhlášené restauraci, lázních nebo welness centru. Tito muži jsou rádi opečováváni a hýčkáni. V sexu se rádi oddávají dlouhým předehrám, masážím a orálnímu sexu.

 

Drsný koktejl

Gin s tonikem, rum s colou, nebo martini? Muž, který si libuje v koktejlech je velmi dobrý společník. Okouzlí vás lichotkami a šibalskými úsměvy. V posteli si na něj však dejte pozor! Stejně jako má rád spoustu druhů drinků, tak má rád i spoustu žen! V posteli musí být ten dominantní, ale zároveň chce drsnou partnerku, kterou si zkrotí. Sex si užívá a vy si jej budete užívat s ním, jen mu musíte přímo povědět, co máte ráda a později mu dát hlasitě najevo, že vám to dělá dobře. Ve svém vlastním zájmu však nikdy nepátrejte po tom, zda nemá bokovku.

 

Sázka na klasiku

Nejčastější nápoj, který muži popíjejí je pivo. Muž, který dává přednost zlatavému moku netouží být středem pozornosti a chová se nenápadně. Je dobře čitelný, předvídatelný a na nic si nehraje. Na druhou stranu dobře ví co má rád. V sexu od něj nečekejte nic ulítlého, ale sázku na klasiku. Bez cavyků okolo se s vámi vrhne do milování, nečekejte ale žádné předehry nebo mazlení. Zkrátka, šup šup a je to, bez žádných fantazií a zvrhlostí.

 

Rumový dobrodruh

Muž oblibující rum je hezoun, oblečen do nedbalé elegance, nasáklý kořeněnou vůní. Je to muž s obrovským charismatem, avšak velmi introvertní. Má rád, když posloucháte jeho historky a smějete se jeho vtipům.
V posteli však muž milující rum bývá nebezpečný. Na sex má chuť neustále, ať už jste kdekoliv a rozhodně nečekejte misionářskou klasiku. Naopak! Tento muž rád objevuje nové polohy a zkouší nové praktiky. Neustále bude hledat nová místečka na vašem těle a nebojí se využít ani pomůcek.

 

Příchuť mužnosti

Whisky, silný nápoj, který sálá mužností. Muž, který sáhne po whisky je sebevědomý, uznávaný a úspěch je pro něj až na prvním místě. Hledá stabilitu vztahu a lásku, sex na jednu noc od něj rozhodně nečekejte. Jakmile si vás pustí do své postele, počítá s tím, že v ní delší čas pobudete. V posteli se pak často odhalí jeho křehkost
a ego je to tam. Má rád klasiku, ale upřednostní váš orgasmus před tím svým. Na experimenty si moc nepotrpí, ale když na ně čas od času přijde, máte se na co těšit!

Muž s vínem, pivem či whisky? Tak kterého si vyberete? A vzpomenete si na drink, který pil váš partner,
když jste se seznámili?