Se stylovou taškou do práce

Jednou chceme co nejmenší věci, podruhé větší, abychom na ně pořádně viděli. Zkrátka a jednoduše si žádáme to nejlepší. Každá praktická žena k těmto prostředkům, které ji často slouží k práci či zábavě žádá i účelné „obaly“. Již dávno si neumíme pře


Jednou chceme co nejmenší věci, podruhé větší, abychom na ně pořádně viděli. Zkrátka a jednoduše si žádáme to nejlepší. Každá praktická žena k těmto prostředkům, které ji často slouží k práci či zábavě žádá i účelné „obaly“.

Již dávno si neumíme představit, jak bychom fungovali bez všech těchto technických vymožeností. K nim ale potřebujeme i prostorné kabelky, tašky či jiné držáky. Pokud sami podnikáte, pak moc dobře víte, že by na klienta či kolegu určitě nezapůsobil baťůžek hozený na zádech, jak v první třídě, ze kterého si vyndáte notebook i svačinu zároveň. Opravdová dáma potřebuje stylovou tašku – pomocníka na veškeré nezbytné věci.

Se stylovou taškou do práce

Čtěte také: Šperky: jak si je správně vybírat

Tvarů, druhů, barev i provedení se dělá opravdu mnoho. Záleží na osobním vkusu a dalších technických parametrech, které skýtají vaše potřeby. Tašky dělané pro notebooky, zápisníky i diáře se vyrábějí tak, aby se do nich vlezlo vše, ale zároveň již kolikrát nepoznáte, že se jedná o klasickou hranatou brašnu na notebook, jak bývalo dříve zvykem.

Stylově nebo klasicky

Vybírat můžeme z klasických, byť designově krásných brašen, pouzder, nebo také z větších kufrů. Brašny jsou vhodné pro denní práci, kam umístíte nejenom notebook, ale také bločky, propisky, kalkulačku a další kancelářské potřeby. Dnes se již vyrábějí v široké škále barev a tvarů, takže si vyberou i náročnější klienti. Postačí vám klasická, černá, podnikatelská brašna, nebo radši sáhnete po světle bílé s přehozem, kdy jen málokdo rozezná, co v brašně nesete?

Se stylovou taškou do práce

Čtěte také: Fashion tip: Módní ikonou i v práci

Pouzdra jsou velmi praktická, v případě že potřebujete jen obal na notebook, který nesete z bodu A do bodu B. Samozřejmě do něj můžete založit několik pracovních složek či papírů, které k práci potřebujete, ale nezbyde místo na další předměty. Výhodou je velikost pouzdra, které jednoduše vezmete pod rameno a jdete.

Kufry na notebooky se vyrábějí především pro cestovní účely, kdy nechcete míchat oblečení s prací. Do kufru se vleze vše, na co si vzpomenete. Budete tak mít zaručený nejen pořádek v pracovních a osobních věcech, ale také jistotu, že se vašemu notebooku při cestování nic nestane. Kufr má pevná dna, takže mu nějaký otřes nevadí.

Se stylovou taškou do práce

Čtěte také: Móda podle hvězd: Co nosí Cameron Diaz?

Která brašna padne vám?

Stylové jsou brašny i pouzdra s květinovými vzory, nebo orientálními znaky. Také s ozdobnými pásy, které se pohodlně nosí na ramenou. Materiály jsou také velmi přizpůsobivé a praktické, například neopren, který k notebooku krásně přilne, zároveň je odolný proti poškrábání. Dalším vhodným materiálem je polyester. Vybírejte z barevných provedení s pěknými zipy, knoflíky, kapsičkami, ale také s různě vyměnitelnými úchyty. Vždy budete vypadat stylově.

Text: Jana Čechová