Máte malé poprsí? Nezoufejte!

Máte malé poprsí? Nezoufejte!

Trápí vás třešinky v podprsence? Tajně doufáte, že se dočkáte velkého poprsí? V tomto případě každá chce to, co nemá. Majitelky bujného poprsí zase sní o menším dekoltu bez bolesti zad. Přestaňte se trápit tím, že vám prsa nevylézají z dekoltu a udělejte z mindráku p


Trápí vás třešinky v podprsence? Tajně doufáte, že se dočkáte velkého poprsí? V tomto případě každá chce to, co nemá. Majitelky bujného poprsí zase sní o menším dekoltu bez bolesti zad. Přestaňte se trápit tím, že vám prsa nevylézají z dekoltu a udělejte z mindráku přednost! A011936brasma Při pohledu do zrcadla hledáte, kam se vám zakutálela prsa? Nemusíte! I ženy, které nemají trojky prsa mohou zaujmout více, než silikonové modelky. Nepropadejte depresím a nechoďte s brekem k plastickému chirurgovi. I s jedničkami můžete být atraktivní! Stačí si jen osvojit pár triků. Jaké je tedy kouzlo spokojenosti s malými prsy?

Push-up podprsenka

I když mnozí tvrdí, že push-upky jsou out, není tomu tak. Naopak! Push-up podprsenka je nejjednodušším řešením pro malá prsa. Díky větší výplní v oblasti košíčku podprsenky vaše poprsí bude vypadat mnohem větší. Lepší push-upky umí poprsí i pozvednout. A voilá, máte co dát do výstřihu!

Optické klamy

Většího hrudníku opticky docílíte výběrem správných střihů a vzorů. Pro ženy s malými prsy jsou ideální topy a šaty s volánky, třásněmi a výraznými vzory. Pomohou také topy projmuté, nebo topy přepásané pod prsy. Co se týče barev, nejlepší volbou jsou pestré a syté barvy. Pokud vlastníte malá prsa, vyhněte se širokým nohavicím, ty totiž naopak horní část těla opticky zmenšují.

Vsaďte na doplňky

Výhodou malého poprsí je, že můžete sáhnout po výrazných doplňcích. Barevné či vzorované šátky, výrazný náhrdelník nebo obrovské korále. Pokud máte malá prsa, můžete si dovolit takřka všechno. U žen s velkým poprsím by se výrazné doplňky přebíjely s jejími vnady a muži by pak nevěděli, na co se dívat dřív.

Potisk nic nezkazí

Právě ženám s malými prsy pasuje rave styl, tedy jednoduché topy s výrazným potiskem. Ironický či vtipný nápis na tričku nebo velký myšák Mickey upoutá pozornost pánských očí stejně dobře, jako hluboký výstřih vaší kolegyně.

Vždy sexy!

Obrovskou výhodou je výběr spodního prádla. Na malá prsa seženete mnohem více druhů podprsenek. Tvary jsou více sexy a rafinované, mnohdy celé krajkové nebo výrazně prostřižené protože podprsenky jaksi nemusejí udržet velkou váhu poprsí. Spodní prádlo malých velikostí je tak vkusnější a více sexy. Když zvolíte krajku v hravé barvě a ještě navíc push-up, budete sexy dračice!   Vycpávky, výrazné vzory a doplňky. To vše vám možná pomůže, ale nakonec z vás tu nejvíce sexy dračici udělá stejně jen vaše sebevědomí a nadhled! Tak přestaňte propadat depresím a mějte ráda svá prsa!