Co o něm napoví spodní prádlo?

Co o něm napoví spodní prádlo?

Nosí váš partner volné trenýrky, nebo dá přednost staré klasice, kterou jsou slipy? Má své oblíbené boxerky, které nosí do roztrhání těla, nebo raději chodí na ostro? Spodní prádlo muže pak ženu může navnadit nebo naopak odradit svlékat dál. Jaká překvapení nás mohou čekat pod pánskými kalhotami?006660_f My, ženy, máme nepřeberné množství druhů a tvarů spodního prádla. To pak volíme podle příležitosti, vždy se ale řídíme pravidlem, že je možnost, že se budeme před někým svlékat. Muži jsou k módě zpravidla lhostejní a spoléhají na sílu svého nádobíčka. Když se ráno oblékají, sáhnou zpravidla po trenkách nebo boxerkách. Typů mužského prádla je ale mnohem více. A dokonce vám prozradí, co od muže čekat! Měla byste se bát muže ve slipech, nebo je lepší, než ten v trenkách?

 

Trenýrkář

Pokud muž volí trenýrky, máte tu čest s panem drsňákem. Naseká dříví nebo opraví kapající kohoutek. Nečekejte ale, že vám vyvenčí pejska nebo vynese smetí!

 

Nechci dospět!

Pokud na vás čekají volné boxerky, máte co do činění s dítětem. Bud randíte se školákem, nebo s mužem, který odmítá dospět. Všechny mu seberte a vyhoďte, jedině tak se zbavíte dítěte!

 

Myslím na budoucnost

Nemůžeme všechny boxerky házet do jednoho pytle, protože nejsou boxerky jako boxerky! Typickým typem boxerek jsou tzv. low cut boxers, tedy prodloužené boxerky. Ty naopak oblékají muži rodinného typu, kteří myslí na budoucnost. Raději než s kamarády do hospody si s vámi sednou k romantickému filmu.

 

Blafuj jako Beckham

Pak tady ještě máme trenýrky, na které dělá reklamu David Beckham. Upnuté, ani dlouhé, ani krátké, ale tak akorát. Ženy je zbožňují a muži to vědí. Muži, kteří nosí beckhamky, o sebe dbá a zajímá ho názor okolí. Někdy si ale můžete připadat jako na druhé koleji.

 

Dědečkovy slipy

Vykoukly na vás pod poklopcem slipy? Dejte ruce pryč! Muž nosící slipy shání spíše druhou mámu, než partnerku. Slipy pamatují slávu za dob císaře pána, a tehdy pravděpodobně měli i poslední sex.

 

Kde nic tu nic

Pokud muž nejraději chodí na ostro, dává najevo, že s ničím nechce ztrácet čas. Do všeho se vrhá po hlavě a je velký střelec. Dejte od něj raději ruce pryč, čas totiž nechce ztrácet ani v lásce!

 

Netradiční výběr

Pod poklopcem nás kromě klasiky může čekat také velké překvapení. Přemýšlela jste někdy nad tím, že by na vás mohly vykouknout tanga nebo jocksy? Pokud nevíte, co to jockstraps jsou, pak vězte, že pro nás ženy nic moc sexy. Jsou to slipy s odkrytou zadní částí! Pokud právě říkáte fuuuuuj! pak vězte, že poprvé se objevily už v roce 1874 jako pomůcka pro cyklisty a stále se drží. Pravdou ale zůstává, že muž v tangách či jocksech se několikrát denně shlíží v zrcadle a raději má sebe, než vás!   A co vy? Dáváte přednost boxerkám či trenýrkám? Nebo raději slipům? A co byste dělala, kdyby na vás pod poklopcem vykoukly tanga?