5 otázek pro Taťánu Kuchařovou

Nedávno nafotila kampaň pro známou švédskou značku a stala se zároveň tváří české kosmetiky Dermacol.   Táťáno, v červnu jste fotila sérii fotek pro Dermacol. Co Vás ke spolupráci přimělo? Značku Dermacol  znám již delší dobu a několik produktů mám sama v obli


Nedávno nafotila kampaň pro známou švédskou značku a stala se zároveň tváří české kosmetiky Dermacol.

 

Táťáno, v červnu jste fotila sérii fotek pro Dermacol. Co Vás ke spolupráci přimělo?

Značku Dermacol  znám již delší dobu a několik produktů mám sama v oblibě. Je mi také sympatické, že jde o značku českou, která působí i za hranicemi České republiky.

A prozradíte čtenářkám Dokonalé ženy, jaké produkty máte nejraději?

Nejraději mám podkladovou bázi Satin Make-up Base, která moji pleť perfektně vyhladí a zjemní. Navíc má příjemnou nemastnou konzistenci, která mi maximálně vyhovuje. Skvělé jsou také lesky na rty Dermacol Lip Gloss. Krásně voní, nelepí a rty úžasně rozzáří. Vyhovuje mi i velký výběr barevných odstínů.

Každá žena má dny, kdy se cítí krásná a stejně tak má i období, kdy není se svým vzhledem spokojená. Co si myslíte, že je v kráse nejdůležitější?

Ze své vlastní zkušenosti vím, že je to především o tom, jak se cítíte. Když jste v pohodě, vyrovnaná a cítíte se dobře, nemusíte mít ani dokonalý make-up, ani perfektní účes, a jste krásná. Krása rozhodně není o mírách 90-60-90, ale o duševní pohodě a o tom co z vás vyzařuje, jakou energií působíte na druhé.

Představte si, že máte na zkrášlení pouhé 2 minuty. Jak s nimi naložíte?

Použiji řasenku, tvářenku a krémový rozjasňovač kolem očí.

Ke kráse samozřejmě přispívá i relax a bronzová pokožka. Plánujete nějakou dovolenou?

Určitě i odpočinek je důležitý a ten zasloužený je nejlepší! Už se nemůžu dočkat. Nejvíc se těším, až zase svému příteli ukážu něco z krás České republiky a potom vyrazíme na několik zcela odlišných dovolených v zahraničí - aktivní i tu klasicky odpočinkovou dovolenou máme před sebou. Na letošní léto se opravdu moc těším!

 

Text: Jana Tobrmanová