Oživte svůj botník. A buďte originální!

A k vysokým kozačkám si natáhněte pěkně krátkou minisukni, dlouhý huňatý svetr nebo pletené šaty. Máte-li pěkné štíhlé nohy, nebude záležet na věku.Mimořádnou pozornost ovšem letos věnujte podpatkům: měly by být stejně sebevědomé jako jejich nositelka, originální i


A k vysokým kozačkám si natáhněte pěkně krátkou minisukni, dlouhý huňatý svetr nebo pletené šaty. Máte-li pěkné štíhlé nohy, nebude záležet na věku.
Mimořádnou pozornost ovšem letos věnujte podpatkům: měly by být stejně sebevědomé jako jejich nositelka, originální i elegantní. Hlavně ne fádní!

Co nesmí v letošním botníku chybět?
Hlavně hřejivé barvy, kožešinky a nápadité detaily v podobě drobných přezek, cvočků nebo originální řasení. V barevnosti vedou tlumené tóny od černé a šedé přes tmavě modrou až k vínové, z materiálů vládne hlavně velur a samozřejmě i nesmrtelná kůže.

Buďte v teple a cool
Originální farmářky jsou v letošní zimní sezoně jednoznačný hit! Vůbec se nerozmýšlejte a rovnou si je kupte. Městské pohorky s výraznou podešví a kožíškem uvnitř nebo na vnější části boty vůbec nebudete chtít zouvat. Oceníte jejich příjemné teplo a okolí zase ocení váš vkus. Typickými zdobnými prvky jsou výraznější barvy a nepřehlédnutelné šněrování.

Sněhová královna
Patříte-li k nepřehlédnutelným ženám, určitě zatoužíte po nápadných kozačkách ve vysokém lesku. Bývají na pohodlném klínovém podpatku a vyšší platformě a zdobí je nápadné prošívání, které vytváří nadýchaný efekt. Atraktivní modely s puncem luxusu si oblíbí ženy, které jsou rády vidět a mají styl.

A co na party?
Vysoké podpatky, neokoukané tvary lodiček, nápadité střevíčky a nepostradatelné zdobné prvky v podobě krajek, drobných i výraznějších kamínků, trendy řasení nebo metalického potisku. To jsou novinky letošní společenské sezony, kterou si určitě nenechte ujít!


(pic)
Foto: www.bata.cz