Simona Krainová: Končím s modelingem

"Když jsem poprvé uviděla Maxe, nemohla jsem uvěřit, že vidím svého syna." Byl tak sladký, malinký a bezbranný...", přiznává s láskou novopečená maminka. Zahrnul ji prý takový pocit něhy a starosti o něj, že ho nechce opouštět kvůli pracovním povinnostem. Protože je ale zo


"Když jsem poprvé uviděla Maxe, nemohla jsem uvěřit, že vidím svého syna." Byl tak sladký, malinký a bezbranný...", přiznává s láskou novopečená maminka. Zahrnul ji prý takový pocit něhy a starosti o něj, že ho nechce opouštět kvůli pracovním povinnostem. Protože je ale zodpovědná a ráda dodržuje, co slíbila, objevila se na jedné předem slíbené akci - přišla na Módní noc do nové nákupní galerie v Praze.

Péči umí převzít sestra i manžel
"Chtěla jsem dostát svým pracovním povinnostem. Je to pro mě první a na nějaký čas také poslední zakázka po porodu," svěřila se Simona. O novorozeného synka se ten večer starala její starší sestra Yvonna.
A v péči prý nezůstává pozadu ani tatínek, podnikatel Karel Vágner mladší, který má s miminkem zkušenost už z předchozího vztahu.
"Sice zatím v mateřských povinnostech vedu, učím se kojit a jako první jsem samozřejmě Maxe koupala, ale jak znám Karla, rychle mě dožene," říká Simona. "Když vidím, jak se stará o svého tříletého syna Karla, mám se od něj ještě co učit. Max bude mít nejlepšího tátu pod sluncem," pochválila modelka svého manžela.

Text a foto: KORZO