Jitka Čvančarová: "Nechci si uříznout ostudu!"

Ctižádostivá Jitka přijala pozvání k účasti ve StarDance s nadšením, protože tanec je pro ni vášní. Už v dětství toužila stát se tanečnicí, baletkou nebo krasobruslařkou. "Z nabídky jsem měla velkou radost", přiznává Jitka Čvančarová otevřeně. "Zatím mě tancován


Ctižádostivá Jitka přijala pozvání k účasti ve StarDance s nadšením, protože tanec je pro ni vášní. Už v dětství toužila stát se tanečnicí, baletkou nebo krasobruslařkou.

Jitka Čvančarová Nechci si uříznout ostudu2

"Z nabídky jsem měla velkou radost", přiznává Jitka Čvančarová otevřeně. "Zatím mě tancování na trénincích hodně baví, ale přiznávám, že po třicítce je pro mne těžké nechat si ohýbat tělo. Tak doufám, že se moje radost z tance během účinkování v soutěži nevytratí."

Jsem tlustá nemožná ošklivka!

Z klasických tanečních si, jak sama říká, moc neodnesla, protože v šestnácti ji víc než tancování bavilo setkávat se na kurzech s kluky. Mezery si doplnila až později na škole: absolvovala základy jazzového a moderního tance, kde už mnohé pochytila. Svého tanečního partnera Lukáše Hojdana (23) si hned oblíbila a těší se, co ji všechno naučí. "Je milý a chytrý. Hned od začátku jsem si s ním rozuměla," prozrazuje hvězda seriálu Dokonalý svět. Při první společné hodině se učila základní kroky rumby, ale hned ji přepadla deprese. Připadala si nemožná, ošklivá, tlustá a nemohla se na sebe podívat ani do zrcadla. Čtyři hodiny jí Lukáš předváděl základní krok, a ona se ho pořád nemohla naučit. Přiznává, že ačkoliv "standard" i "latina" pro ni mají stejné kouzlo, s "latinou" bude mít větší práci.

A ještě nevrlá a agresivní!

Jitku mrzí, že neumí zatáhnout břicho a také se jí nedaří správné držení těla. "Nejsem trpělivá. Chci všechno hned, a když se mi nedaří, bývám nevrlá a agresivní sama k sobě," prozrazuje Jitka sebekriticky, ale doufá, že ji Lukáš s trpělivostí pomůže. A on zase věří, že do zahájení soutěže svou partnerku dokonale připraví. Říká o ní, že je velmi ctižádostivá. Na parketě je výborná a při tanci vypadá báječně. Text a foto: KORZO [clear] [gallery ids="11480,11481,11482"]