Kde jsou ti praví muži?

Kde jsou ti praví muži?

Odložily jsme mateřství, cestujeme, studujeme, jenže najednou je nám třicet a rády bychom založily rodinu. Kde rychle splašit toho pravého, když volných mužů se údajně nedostává? 


Hledání správného partnera připomíná partyzánskou válku. Volných mužů je dost, jsou všude kolem, jenže vy jako na potvoru o žádném nevíte. Problém totiž není v tom, že by mužů bylo málo, ten problém máme v sobě.
V laťce, kterou jsme nastavily tak vysoko, že ji nikdo nemá šanci přeskočit. Nejprve si tedy odpovězte na otázku, jakého partnera vlastně hledáte, jak chcete žít, čemu dáte přednost, a teprve pak se zaměřte na bod číslo dvě, tedy jak najít toho pravého.

Míst k hledání je spousty

Důležité je nedat najevo, že se cítíte sama. To muže odrazuje. Ovládnout myšlenky a poručit jim, kudy se mají ubírat, je hodně těžké. Pomoct může změna práce, která vás pohltí, nebo časově náročný koníček, ale třeba
i psychoanalýza. Není to ostuda. Psychoanalytik je profesionál, který tu bude celou hodinu jen pro vás. Neradí, spíš poslouchá a navádí, abyste si sama našla odpovědi na své otázky a vyvětrala třinácté komnaty. Až se budete cítit v pohodě, vyberte si některou z mnoha možností seznámení. Zaregistrujte se na některé internetové seznamce, využijte služeb agentury, která organizuje takzvané rychlé rande, nebo jeďte na seznamovací akci. Anebo pomůže náhoda a vy se třeba seznámíte zcela přirozeně v práci, dopravním prostředku, na dovolené...
až to budete nejméně čekat.

Muži taky nejsou dokonalí

Je úplně jedno, jestli jste mladá, krásná, dokonalá, nebo už trochu v letech a máte i nějaké to kilo navíc. Copak muži jsou dokonalí? Vždyť i oni stárnou, a nevěřte tomu, že všichni chtějí dvacítku. Rádi se za ní ohlédnou, ale to je tak všechno. Navíc platí nepsané pravidlo, že s muži, kteří nepokukují po jiných ženách, není moc zábavy ani v soukromí. Tak šťastný lov... a nejlépe se nechte lovit mužem, kterého si sama vyberete.

 

 

(mn)