Další dítě bych uvítala, troufá si Eva Decastelo

Malému Michaelovi ještě není ani rok a jeho maminka, moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo by mu nejradši porodila ještě bratříčka nebo sestřičku. I její manžel René by do rodinného klanu ještě jedno dítě přidal. A Eva má už konkrétní představu: "Moc by se mi líbil


Malému Michaelovi ještě není ani rok a jeho maminka, moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo by mu nejradši porodila ještě bratříčka nebo sestřičku. I její manžel René by do rodinného klanu ještě jedno dítě přidal.

Další dítě bych uvítala, troufá si Eva Decastelo

A Eva má už konkrétní představu: "Moc by se mi líbil páreček, takže bychom rádi měli dceru. Ale když to bude zase kluk, absolutně nevadí. I u mne platí ona pravdivá fráze – hlavně ať je dítě zdravé a spokojené." Usměvavá dvaatřicetiletá moderátorka toho za rok stihla víc než dost: v krátké době se zamilovala, úspěšně se vdala a porodila. „No tak to prrr,“ zlobí se. „Přesně takhle to nebylo, ale fakt je, že jsem se chtěla usadit a mít rodinu. Určitě to nebyl bezhlavý krok a nedělala jsem ho za každou cenu!“ Zdá se, že ve vztahu i v práci je velmi spokojená. Občas hrané úsměvy nahradily ty upřímné a ona jen září štěstím. Sama říká, že si najednou dokáže víc vážit klidu a pohody. „Vím, že city jsou věc ošidná. A kdo si s nimi jen zahrává, může nakonec skončit zle, a třeba i úplně sám. Rodinná pohoda je proto pro mne vším,“ usmívá se půvabná moderátorka. (KORZO)