Ve dvou se to lépe táhne

Ve dvou se to lépe táhne

Na téma „Ve dvou se to lépe táhne“ najdete mnoho složených písniček, příběhů i organizací, které mají ve své činnosti právě takové motto. Proč bychom ale měli mít vždy někoho, kdo s námi bude pro každou špatnost? Sportování vám půjde snáz Sám se člověk mnohd


Na téma „Ve dvou se to lépe táhne“ najdete mnoho složených písniček, příběhů i organizací, které mají ve své činnosti právě takové motto. Proč bychom ale měli mít vždy někoho, kdo s námi bude pro každou špatnost?

Friends drinking wineSportování vám půjde snáz

Sám se člověk mnohdy „nedokope“ k tomu, aby si šel zaběhat nebo zašel do posilovny. Zatímco když máte kamaráda, který je v tom s vámi, můžete se vzájemně motivovat, soutěžit, nebo se jen klasicky „hecovat“. Když se vám nebude chtít, kamarád vás přesvědčí a naopak. Opravdu to funguje.

Do společnosti i pro běžné chvíle

Spřízněná osoba, ať už je to váš partner nebo kamarád bude tím, kdo vás vždy rád doprovodí na drink do baru, na piknik do parku nebo na pracovní pohovor. Věřte tomu, že mít osobu, která je tu pro vás a vy pro ni oceníte i v těch nejběžnějších okamžicích.

Pro chvíle smutku

Z času na čas každý potřebuje, aby ho druhý vyslechl. I proto je dobré mít svého přítele, který vám nabídne rámě k „vyplakání“. Nakonec se spolu všemu zasmějete a můžete jít dál. Právě v takových chvílích zjistíte, že ve dvou se to lépe táhne.

Pro každodenní špatnosti

Jste duše v jádru malinko rebelská, která potřebuje adrenalin nebo dobrodružství? S kým jiným to prožít lépe než s nejlepším přítelem? A jestliže jste oba stejného ražení, pak se vám jakékoliv činnosti budou dělat jedna báseň.

Pro podnikání

I když se může stát, že podnikání rozdělí i nejlepší přátelé či rodinu, obvykle opravdu pevný vztah přežije. Pokud toužíte začít podnikat, ale bojíte se oslovit někoho cizího, zapojte do svých plánů kamaráda. Možná budete mile překvapeni, kolik skvělých nápadů má.