I muži mají svoji limitovanou edici brandnooze box!

I muži mají svoji limitovanou edici brandnooze box!

Milé dokonalé, právě jsme v redakci otevřeli už třetí limitovanou edici od brandnooze box a chceme se s Vámi podělit! Věříme také, že se zde najde i spousta pánů a mužů, kteří sledují náš web a kteří to mohou náležitě ocenit! Také je to dámy tahák pro Vás, co drahé polovičce pořídit za dárek. Není nad to každý měsíc otevřít zelenou zásilku a v ní najít tolik překvapení a hlavně NOVINEK ze světa kosmetiky, potravin či nápojů. Tento box je opravdu vydařený. Pečlivě vybraný survival pack ocení snad každý muž.  


 

Svijany Prémiový ležák

Prémiový ležák 450 byl uvařen jako speciální pivo pro oslavy 450 let od založení pivovaru ve Svijanech. Nakonec ale všem chutnal tak, že v sortimentu našich piv zůstal natrvalo. Vyrobený z poloraného žateckého červeňáku (Osvaldova klonu), humnového sladu z nezávislých sladoven a samozřejmě tradičním postupem - tedy zráním na otevřené spilce a v ležáckých tancích nabízí to nejlepší z našeho pivovaru. Plné chlebnaté pivo s příjemnou intenzivní jemnou hořkostí.  

SPAK Gourmet Ketchup CURRY

Náš nejlepší CURRY ketchup je plný vyzrálých Italských rajčat a ovocně pikantního kari. Typický na nakrájenou německou grilovanou klobásu (Curywurst), na hranolky a taky zkuste do burgeru Ideální na první jarní grilovačku!! - 100% italských rajčat - bez přidání chemických konzervantů - vhodný pro bezlepkovou dietu.

Dove Men+Care Minerals & Sage Antiperspirant

Připravte se na osvěžující sílu přírody. Nový sprchový gel a antiperspirant Dove Men + Care Minerals + Sage jsou inspirovány přírodními elementy. Vůně kombinuje přírodní minerály se šalvějí, která je známá svou schopností regenerovat tělo a mysl. Kombinace vybraných prvků přírody a jedinečné péče Dove pomáhá pokožce zachovávat její přirozenou hydrataci a nabízí mužům novou podobu svěžesti. Tato řada osloví všechny muže, kteří si chtějí dopřát nadstandardní péči o pokožku a příval svěžesti.  

Fidorka Medailová edice

Fidorka představuje limitovanou edici tří nejoblíbenějších příchutí v novém lesklém medailovém designu: červený obal hořké Fidorky s oříškovou náplní se mění na bronzovou medaili, modrý obal mléčné Fidorky s kokosem ve stříbrnou medaili, žlutý obal bílé Fidorky s čokoládovou náplní se mění na zlatou medaili.  

Bohemia Kotlíkové brambůrky Sladké chilli

S novinkou Bohemia Kotlíkové může každý okusit nenapodobitelnouchuť brambor připravovaných ještě se slupkou v kombinaci s vybraným mixem koření. Na trhu ve třech chuťových variacích – mořská sůl s rozmarýnem, sladké chilli a červená paprika nebo jarní cibulka a smetana.  

Hellmann‘s Original BBQ Sauce

Klasická BBQ grilovací omáčka s jemně zauzenou příchutí se hodí ke grilovaným žebírkům, ale i k jinému pořádnému kusu masa. Rozhodně nesmí chybět na žádné grilovačce.  

Lina v kakaové polevě

Jsou doslova nadupané velkými kousky ořechů, s bohatou krémovou náplní a silnou vrstvou delikátní čokopolevy. Dostupné jsou v příchuti arašídové nebo lískooříškové a nově také s mandlemi a s jemnou chutí po marcipánu. Lina je prostě pořádný kus oplatky. Je to ta nejlepší sladká odměna za každodenní nasazení.  

AHMAD TEA Cold Brew Peach and Passion Fruit

Ahmad Tea Cold Brew je poctivý ledový čaj speciálně „vyškolený“ odborníky AHMAD TEA London pro zalití studenou vodou. Je v mžiku a bez vaření připraven osvěžit vás i vaše návštěvy. Spolehlivě zachutná všem. Je vyroben ze skutečných lístků pravého černého čaje ve třech lahodných příchutích – English Tea, Lemon and Lime, Peach and PassionFruit.  

Maggi nápady CHUTĚ SVĚTA Špagety Bolognese

Unikátní složení MAGGI Nápadů CHUTĚ SVĚTA přinášejí na váš stůl Špagety Bolognese. Pro svěží chuť a jemnou pikantnost najdete v MAGGI Špagety Bolognese špetku muškátového oříšku, panenský olivový olej i rozmarýn. Nechybí ani kousky vybrané zeleniny a bylinek pro dochucení ke konci vaření. Sledujte naši zelenou papričku na obalech a buďte si jisti, že i s MAGGI výrobky můžete vařit z dobrých věcí!

 

Zelené boxíky můžete objednávat na www.brandnooz.cz