Super tipy na vyletněné prázdninové scénáře!

Super tipy na vyletněné prázdninové scénáře!

Ještě pár dní a budete tady opět s plnou parádou. Řeč je o létě, které hřeje na duši, láká na zážitky a voní tak omamně. Pokud se letos nemůžete salvy slunečních paprsků dočkat, tak si zkraťte čekání vyletněným tahákem, který vás nadopuje inspirací, abyste  o tomto vyhřátém období neseděli doma na zadku. Vždyť by to taky byla věčná škoda.


 

Smlsněte si na melounech. Osvěží, zavodní a chutnají tak báječně. Dejte si za cíl ochutnat letos v létě všechny druhy, ať je můžete srovnávat. Procházejte se lesem, vdechujte vůni pryskyřice, sbírejte borůvky a napijte se ze studánky. Zamilujte se. Do svého já, partnera, vaší práce, nebo do západu slunce. Rázem bude léto ještě zářivější. Piknikujte ostošest, pořádejte garden party a udělejte si domácí jahodové nanuky.

Zamiřte do letního kina. Popřípadě si zařiďte to své - soukromé na zahradě. Přenocujte poblíž zříceniny hradu, vyrazte s partou pod stan, nebo na kole poznávejte krásy Česka.

Máte chuť na sladké? Připravte si želé z domácího bezinkového sirupu. Vyrazte na dovolenou k moři, cachtejte se ve vlnách, postavte s dětmi hrad z písku a sbírejte mušle, ať máte z čeho tvořit.

Netrapte se tím, že jste zase nestihla shodit do plavek. Vždyť o tom to ale vůbec není. Nasávejte vůni vlahých červencových nocí, procházejte se trávou zmáčenou rosou a klidně se pomilujte na dece v kupce sena. Přesně tak totiž voní nefalšované léto. Usedněte k táboráku a hrábněte do strun. Staré trampské písničky vás chytnou za srdce znovu a znovu. Dětem uspořádejte stezku odvahy, ať mají nač vzpomínat.

Dovolenou vybírejte podle toho, kam skutečně chcete jet vy sama. Nikoliv podle toho, ať vám má co závidět okolí. Začtěte se do románu v houpací síti. Zavařte domácí džem. Prožijte rande, zatančete si v dešti a smějte se na celé kolo. Jeďte na prázdniny k babičce s dědou spolu s vašimi nejmenšími. Ať oprášíte vzpomínky a dětem vytvoříte ty jednoduše nezapomenutelné.