Co dětem ke svačině? Vyzkoušejte novinky přímo z farmy

Co dětem ke svačině? Vyzkoušejte novinky přímo z farmy

Novinka přímo z farmy: dětská svačinka – jogurt Pan Bůůů                  
Není moc věcí, které by děti měly rády tak jako sladkosti. Malí školáci se nedají ošálit. Pokusy, propašovat jim do svačinového boxu nějaké vitamíny, tak často končí zapomenuté na dně aktovky nebo dokonce v koši. Vsaďte na jistotu a přibalte dětem do batůžku svačinku v podobě jogurtu Pan Bůůů. Sametová pochoutka udělá radost všem, od prvňáčků až po starší uličníky. Školáci ocení balení velké akorát tak, aby ho stihli sníst o přestávce, maminky potěší lehké složení se zdraví prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem laktózy a vysokým podílem ovoce. Poklad mezi dětskými jogurty - s BiFi a bez laktózy

Novinka – jogurt Pan Bůůů udělá radost každému dítěti. Najdete v něm totiž jen pečlivě zvolené ingredience jako mléko z prověřených farem nebo velký podíl ovoce. Příjemnou změnou oproti běžným jogurtům je minimální obsah laktózy – pouze 0,01 %. Pochoutka je navíc bez lepku, tudíž si ji mohou vychutnat jak osoby s intolerancí mléčného cukru, tak i lidé s bezlepkovou dietou. Zdraví podpoří také prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které mají příznivý vliv na oblast střevní mikroflóry.

Jogurty Pan Bůůů zakoupíte ve čtyřech příchutích: čokoláda, banán, jahoda a meruňka, a to v baleních o 90 gramech.      

     

 

Více na www.hollandia.cz

 

 

Společnost HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o. je společností s ryze českou účastí a byla založena v polovině roku 1991. Od konce roku 2003 vyrábí HOLLANDIA v Krásném Údolí své výrobky v nových výrobních prostorách, vybudovaných s nákladem přibližně 140 mil. Kč. Denně se v Hollandii spotřebuje kolem 100 000 litrů mléka nejvyšší kvality. V roce 2015 získal jogurt Hollandia ocenění „Nejdůvěryhodnější jogurt“. Mezi další uznání patří například titul „Regionální potravina“, Superbrands 2017 či Volba spotřebitelů 2017.