Tak tohle už je v lásce přes čáru

Tak tohle už je v lásce přes čáru

Máte pocit, že ve vztahu je potřeba zamhouřit oči snad nad čímkoli, a tak milému zvesela promíjíte snad úplně všechno? Prominout lze mnohé, avšak není dvakrát rozumné tak činit
i tehdy, když si jeho skutky zaslouží pravý opak.


 

„Tak dlouho jsem Pavlovi omlouvala jeho chování, až jsem skončila bez peněz, na pokraji psychických sil
a u polykání antidepresiv. Kdybych ho vysvátkovala ze svého života už dávno, mohla bych si pískat. Za to teď se musím postavit na vlastní nohy, setřít slzy a věřit, že to zvládnu. Nic jiného mi bohužel nezbývá,“ vysvětluje se smutkem v srdci Jarka (35).

 

Dělá si z vás služku

Všechno se u vás doma leskne i blýská, ale je mu je to pořád málo? Sám neudělá nic a po vás chce všechno? Kdy naposledy zajel na nákup, pomohl vám s nádobím, uspal děti, nebo zařídil to či ono? Že si nepamatujete? Jestli jej budete pořád a jenom omlouvat, tak můžete počítat s tím, že si sama zaděláte na pořádný problém. Mít doma totálně neschopného mužského totiž není žádný med.

Petra, to byla alespoň ženská…

Tyto a jiné ódy na jeho expartnerky nejsou ničím, co by vás mělo bavit poslouchat. Pokud vás srovnává, shazuje a neustále se mu hlavou víří jeho bývalá láska, tak je na čase mu dát sbohem. Přece tohle všechno nemáte za potřebí. A nakonec byste akorát tak plnila funkci převoznice.

Urážky a zase jenom urážky

Vztah, ve kterém nepanuje rovnocennost, je k ničemu. Pokud máte vy, nebo ten druhý navrch až až, vesměs je to začátek konce. Zakažte si veškeré povyšování a raději táhněte nikoliv k čertu, ale za jeden provaz.

Nahání sukně po všech čertech

Neustále se kolem něj točí ženské, píše si s nimi na mobilu, lustruje jim výstřihy a jakmile nejste v dohledu, flirtuje s nimi ostošest a nejraději by se na ně vrhl. Tento týpek je něco jako novodobý Don Juan, co sbírá zářezy na pažbě, ale o vaši lásku nestojí. Tak neztrácejte čas s takovým bezduchým floutkem.

Je závislý

Nikoli na vás, ale na alkoholu či nedej bože na hazardu. Jakmile se dostanete do křížku s někým takovým, který o změně životního stylu nechce ani slyšet, dejte se na útěk, seč vám síly stačí. Takový mužský je ideální adept na problémy, nikoliv pro spokojený harmonický život.

Všechno je důležitější než vy

Ruší vám schůzky, jakmile mu zavolá kamarád mlčky se zvedne a odchází, prostě jste pro něj na druhé a opačné koleji. Málokdy si na vás udělá čas a spíše vás bere jako náplast na období nudy. Nic víc, nic míň.