6 tipů na dárky nejen pro muže

6 tipů na dárky nejen pro muže

Vánoce za dveřmi a vy stále nemáte všechny dárky? Sepsali jsme pro vás pár tipů, jak to rychle napravit a vyřešit.


Dárky pro tatínka nebo dědu

Svetr Kama s norskými vzory je ideálním dárkem pro muže, kteří milují zimní sporty. Svetry Kama mají retro design, ale jsou naprosto unikátní, co se týká kvality. Česká značka vyrábí svoje svetry a vlněné doplňky
z merino vlny.  Díky windstopperové podšívce je ho možné používat i jako svrchní oděv. Tato možnost je u úpletu umocněna použitím Teflonu, který omezí nasákavost svetru.


Dalekohled

Jestli máte tátu nebo dědu, co milují turistiku, chodí často na rozhledny, nebo pozorují zvířata a přírodu, pak je dalekohled skvělá volba. Dalekoholedy Fomei kladou důraz na kvalitu provedení, mají vysokou světelnost, zároveň však nejsou těžké. Na turistiku se zaměřte na tyto kategorie: Beater, Leader R, Leader, Bird, Terra.

Láhev slivovice

Tradiční česká pálenka je velmi oblíbeným dárkem a když navíc sáhnete po nějaké speciální edici pálenky
z méně známého ovoce, určitě potěšíte. Kupte třeba morušovici, mirabelkovici nebo oskerušovici od Rudolfa Jelínka. 

 

Dárky pro partnera (nebo partnerku)

Víkend nebo dovolená v Česku

Přiznejme si na rovinu, že v dnešní době nám většinou nic nechybí. Vše, co potřebujeme, si koupíme. Věci si raději vybíráme sami. Pokud cítíte, že by váš partner nebo partnerka mohli být zklamaní, pořiďte jim zážitek. Víkendový pobyt na Šumavě nebo v Krkonoších potěší nejen vašeho blízkého, ale třeba také vás. Můžete vybrat hotel přímo ve městě, nebo někde na samotě a užít si pár dní jen spolu.


Kvalitní hodinky

Hodinky jsou skvělým pomocníkem a stylovým doplňkem, který nesmí chybět žádnému muži.

Vybírejte však pouze renomované značky, které se zaměřují na výrobu hodinek, jedině tak získáte kvalitu
a hodinky pak vydrží dlouhá léta. Oblíbenou značkou mezi českými muži je švýcarská Certina, která působí na trhu už od roku 1888. Mezi jejich unikátní technologie patří například DS concept nebo Powermatic 80.

Od roku 2017 prochází každé quartzové hodinky Certina kontrolou přesnosti chodu a disponují certifikací C.O.S.C. a označením chronometr s maximální odchylkou +- 10 vteřin za rok a +- 0,07 vteřin za den. Vybírat můžete z několika stovek různých typů na e-shopu Helveti.

Funkční prádlo na sport

Nová česká značka ScutumWear vyrábí unikátní termo prádlo, které vytvoří na těle druhou vrstvu kůže, dokonale splyne s tělem a je připraveno na extrémní podmínky.

  

 

Máte už nakoupené všechny dárky, nebo teprve vybíráte?