Připravte se na velký jarní detox

Připravte se na velký jarní detox

Sluneční paprsky nás konečně nenechávají ve štychu, ptáci štěbetají, všechno voní, pučí a tráva se zelená. Ideálnější období pro efektivní nastartování organismu, pozitivních myšlenek a úklidu našich domovů bychom hledali jen stěží. Nastolte harmonii v těchto sférách vašeho života a uvidíte, že vám prokáží víc než báječnou službu.

„Jakmile se ohlásí jaro, zimní spánek je v nenávratnu a já mám pocit jakoby mě někdo doslova a do písmene napumpoval energií. A tak nevím, co dřív. Jakmile dotáhnu jednu věc do konce, jsem nadšená výsledkem a hrnu se do další,“ svěřuje se Linda (28) s jakou mocí na ni působí něžné a vonící jaro.


Pročistěte se

Někdo tvrdí, že tento proces není potřeba, jiný by ho zase nezavrhoval. Je to samozřejmě na vás, ale dát si odlehčený týden bez nadbytku průmyslových cukrovinek, chipsů, fast foodů a jiných přesolených polotovarů nebude vůbec na škodu. Nemusíte se trápit hlady, to vůbec ne, ale uvařte si na pročištění třeba kopřivový čaj, snězte více kousků ovoce a zeleniny a taky omezte alkohol. Plus klidně vyrazte na procházku a uvidíte, že vám bude lépe. Jen to zkusit.

Co vám doporučujeme??

Vyzkoušejte nový doplněk stravy s extraktem z Ostropestřce mariánského - Revital Očista jater.

Prodává se v rozpustné formě s vysokým obsahem čistého extraktu z Ostropestřce mariánského 150 mg a 120 mg účinné látky sylimarinu má schopnost účinně podpořit regeneraci jater a jejich činnost. Kromě detoxikace organismu pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost těla a ovlivňuje normální činnost srdce.

Díky svému vyváženému, přírodnímu složení tento přípravek nezatěžuje organismus, ale naopak pomáhá k jeho pročištění a celkové pohodě.

Balení 20 šumivých tablet s příchutí černého rybízu je k dostání za příznivou cenu 104 Kč výhradně v lékárnách. Více se dozvíte na www.vitar.cz.


VODA VODA A ZASE TA VODA!! Zkuste pít vlažnou vodu s citrónem.
Přejděte na pár dní na tekutou stravu a zkuste smoothie. Recepty najdete i v naší rubrice!

  

VŠECHNO ŠPATNÉ A NEGATIVNÍ MUSÍ PRYČ. TEDY Z VAŠÍ MYSLI

Zrady, podrazy a pomlouvání prostě k životu patří, ať se nám to líbí nebo ne. A tak se mnohdy může stát, že s těmito nekalostmi přijdete do styku na vlastní kůži. Pokud se vám tak stalo, určitě to není nic příjemného a bolí to jako čert, zvlášť když to přijde od člověka, kterému věříte, máte ho rádi a celý život ho považujete za přítele. Jakmile si pobrečíte a zub času vykoná své, mávněte nad tím rukou, odpusťte nejen dotyčnému, ale i sami sobě, protože si pořád vyčítáte, že jste to měli čekat a buďte otevření pro to nové, co má přijít. A věřte, že pak opravdu přijde.

 

JARNÍ ÚKLID

Šatní skříně naplněné k prasknutí, stolek přetékající časopisy, chaos ve spíži, nebo rozsypané koření v šuplíku v kuchyni. Pokud máte doma zákoutí, na kterém je potřeba zapracovat, tak to udělejte. Sice se nám do toho dvakrát nechce, ale výsledek pak stojí za to. 

 

Tak co myslíte, bude váš víkend ve znamení očisty, detoxu a vítání jara?? 

Pokud máte nějaké další rady či tipy, určitě se o ně s námi podělte :-)

 

hezký den, vaše aNina