RAK

RAK

Žena Rak je fascinující, proměnlivá, velmi ženská, trochu snílek, trochu žena činu

Nejvíc věří své vlastní intuici, kterou průběžně používá jako filtr pro své pocity a dojmy, a tak nemá velkou potřebu vědeckých důkazů. Je subjektivní, nahlíží na věci skrz svou vlastní perspektivu, silně založenou na emocích. Svou intuici používá v podstatě za jakýchkoliv okolností – ať už plánuje svůj rozpočet, hraje bridž, sází růže, vybírá šatník atd. Může být skvělým psychoterapeutem, protože dokáže nahlížet do lidských osobností a vidět věci, které ostatní nevidí. Je obzvlášť vnímavá v rodinných záležitostech a opět, její intuice, jí pomáhá vidět čím jsou lidé ve svých rodinách ovlivňování.


Žena Rak má silné psychické pouto k minulosti, často skrz svou matku a babičku. Postoj k času je jasný – chybí velikost a elegance minulosti, ignoruje výzvy současnosti a bojí se dekadentní budoucnosti.

Žena Rak je vysoce citlivá vůči lidem a prostředím, na všechno reaguje velmi emocionálně: od včerejších novin po změnu otevírací doby v její bance. Dokáže tyto emoce ale úžasně dobře maskovat, a tak pro lidi, kteří jí neznají, vypadá stále klidně.

Je snadno ovlivnitelná, takový snílek, který přechází k činům v podstatě jen v krizových situacích. Může působit jako duchem nepřítomná královna, ale pokud se její dítě či jiná blízká osoba ocitne v problémech, jedná s rychlostí hurikánu. Pravděpodobně má raději ten svůj vnitřní svět od reality, ale dokáže v ní fungovat velmi dobře, pokud se tak jednou rozhodne. K tomu má neobvykle dobrou paměť.

Dost dobře nedokáže pochopit lidi, kteří jsou v neustálém spěchu a shonu, rozhodně si nechce uhnat žaludeční vředy nebo infarkt kvůli maličkostem.

Žena Rak plánuje ráda, hodně dopředu a hlavně ohledně svého materiálního zabezpečení. Není impulzivní „shopper“, preferuje rozvážnou kumulaci: návratné investice, nemovitosti, šperky. K tomu je velmi sobecká, chce všechny tyto „dobré“ věci jen pro sebe a o své poklady se nechce s nikým dělit, jsou jen a jen její.

Má sklony k náladovosti, nejistotě, ale i půvabnosti. Neustálé se mění, zároveň je odpůrcem změn. Je dobrou učitelkou či kazatelkou. Citlivá, zahořklá, hrdá, roztrpčená, konservativní, dramatická, vnímavá, praktická, starostlivá, inspirující. Má ráda svůj domov, je ambiciózní, smyslová, melancholická, se sklony k hysterii, majetnická, nostalgická, chamtivá. Je silná, ale zranitelná, sexy ale mateřská. Zkrátka, je naprosto a úplně, stoprocentně záhadná žena.

Žena Rak je plná příjemných překvapení, je nesmělá ale má silný sexuální náboj. Je intuitivní, ale také velmi „fyzická“. Tyto vlastnosti jsou pro opačné pohlaví neodolatelné.

Sexem žije a dýchá. Servíruje sex už jen ve způsobu chůze, ve vůni, vaření, úsměvech, ve svých náladách. Dokáže uspokojit v posteli muže tak dlouho, dokud je pro ní dostupný, citlivý a… užitečný.

Nejzajímavějším sexuálním tajemstvím Ženy Raka je, že je mnohem víc dominantní, než se zdá být. Její decentní zevnějšek skrývá tygřici se slušným repertoárem. Má pověst stydlivky, citlivky, která nemá v oblibě drsné muže. Ve skutečnosti je to mazaná, mateřsky založená „konzervativka“, která pravděpodobně zakusila sex poměrně brzy a byla zklamaná.

Většinou má ráda orální, někdy i anální sex, a její milenec by měl být k těmto praktikám otevřený, musí mít silnou sexuální potřebu, ale umět se kontrolovat. Mezi nejoblíbenější místa, kde by se ráda milovala patří sprcha, případně další místa spojená s vodou, jako jsou pláže, bazény či sauny. I když se tváří, že SM jí nic neříká, naopak často si ráda hraje na dominu, a její milenec by měl mít tuto možnost na paměti.

Ideální milenec plánuje a chystá vše dopředu: hudba, chlazené šampaňské, saténové povlečení a dokonale vybavená koupelna plná vonných olejíčku – to přesně na ní zabírá.

 

Celebrity ve znamení Raka:

Liv Tyler, Meryl Streep, Sylvester Stallone, George Michael, Courtney Love, Franz Kafka, Lindsay Lohan, Gustav Klimt, Tom Hanks, Tom Cruise, Pamela Anderson, Geoffrey Rush, Princezna Diana.