Mějte radost z pořádku

Mějte radost z pořádku

Úklid a domácnost

Nádobí se jen leskne, ve skříni je čerstvě vyžehlené prádlo a celý dům od podlahy až po okna září čistotou. Zní to hezky? Pak se můžete těšit na naši novou nabídku, s níž bude úklid skutečným potěšením! Kolekci „Radost z pořádku“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 6. srpna, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 31. července 2018.


 

Ploché síto do dřezu

Snadné umývání potravin. Se sítem umyjete ovoce i zeleninu čistě a hygienicky. Jeho velikost je 34 x 27 cm
a lze ho mýt i v myčce. Předběžná cena 349 Kč.

Nástavec na odvápnění

Pro opakované použití. Nástavec naplníte tekutým prostředkem na odvápnění nebo octem a necháte působit dle potřeby. Předběžná cena 99 Kč.

Držák na utěrky, 2 ks

Umístíte, jak je potřeba. Držáky jsou z matné ušlechtilé oceli a jednoduše je zavěsíte na dveře skříňky, kde jsou nejvíc po ruce. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

 

   

 

Čistič oken

Dokonalý úklid. Čistič nabízí rychlé čištění bez šmouh a kapek, vysává nečistotu a vlhkost z hladkých povrchů, proto je ideální na zrcadla, obkladačky nebo sprchové kouty. Je bez kabelu, má dobíjecí adaptér.
Objem zásobníku na vodu je 150 ml. Předběžná cena za sadu 899 Kč.

Nastavitelná štětka na nádobí

Efektivní mytí nádobí. Štětku lze nastavit do dvou různých úhlů pro dokonalé umytí nádobí. Má robustní plastové štětiny a rukojeť z plastu. Předběžná cena 199 Kč.

Kompaktní parní čistič

Mobilní úklid s párou. Čistič je díky rychlému ohřevu okamžitě připraven k provozu. Čistí párou o teplotě asi 100°C bez chemie. V provozu vydrží až 45 minut, je příruční, praktický a důkladně vyčistí i těžko přístupná místa. Množství páry lze regulovat. Součástí balení je rozsáhlé příslušenství v podobě různých typů kartáčových nástavců, adaptér a prodlužovací hadice. Délka kabelu je 4 m. Předběžná cena za sadu 1.490 Kč.

 

   

 

Prachovka s výměnnými nástavci

Prachovka je na mokré i suché povrchy. Nástavce lze vyměňovat dle potřeby, jeden je plochý a extra dlouhý
(57 cm) a druhý je menší střapcový. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

Sušák na svetry

Na šetrné sušení. Prodyšná polyesterová tkanina nabízí velkou plochu na sušení, a to o velikosti 84 x 68 cm. Sušák lze úsporně složit. Předběžná cena 229 Kč.

Plochý mop s funkcí postřikování

Rychlý pomocník. Mop má úzkou hlavici, proto se dostane i na těžko dostupná místa. Má plochý integrovaný zásobník na vodu o objemu 550 ml a dva mikrovláknové povlaky. Kloub mopu je otočný o 180⁰.
Předběžná cena 599 Kč.

 

   

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací se dozvíte na www.tchibo.cz