Outfity inspirované přírodou

Outfity inspirované přírodou

Minimalistický styl v ekologickém provedení 

Hlavní trend letošní sezóny je příroda. Působivé oblečení s květinovými potisky, krásnými krajkovými detaily a nápadnými volány teď nesmí chybět v žádném šatníku. Tato kolekce do něj vnese kromě nové kvality také příjemný pocit na těle i na duši, protože celá řada outfitů je vyrobena z udržitelných materiálů.
Tato kolekce představuje nový přístup k nadčasovému designu díky recyklovaným materiálům a bavlně z projektu Appachi ECO-LOGIC. Díky této nabídce je Tchibo zase o krok blíž svému cíli, kterým je 100% udržitelné podnikání.

Kolekci „Outfity inspirované přírodou“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 17. září, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 11. září 2018.


 

Recyklovaný materiál

Produkty Tchibo s recyklovaným materiálem opětovně zhodnocují textilní zbytky. Syntetická vlákna patří k nejčastěji používaným vláknům v módním průmyslu a jejich výroba je náročná na spotřebu energie a vody. Opětovným zpracováním šetříme zdroje a chráníme životní prostředí.

 

Jak vzniká polyester ze zbytků textilu?

Recyklace ve 4 krocích:

  

 

  1. Shromažďování odstřižků a zbytků látek 
  2. Příprava v rámci inteligentního procesu recyklace vláken
  3. Zpracovávání na přízi
  4. Vývoj nových produktů

 

Prošívaná bunda
Vatování bundy je ze 100 % z recyklovaného polyesteru. Bunda je lehká a hřejivá, odpuzuje vodu a nečistoty díky ekologicky šetrné impregnaci ecorepel®. Má dvě boční kapsy a spodní lem ozdobený volánkem.
Předběžná cena 999 Kč.

Plisovaná sukně
Sukně je ze 100 % z recyklovaného polyesteru. V pase je ozdobná guma. Předběžná cena 999 Kč.

Halenka s nabíraným lemem
Halenka je z 97 % z recyklovaného polyesteru. Má mírně projmutý střih. Je tmavě modrá s květinovým potiskem. Předběžná cena 499 Kč.

  

 

Kalhoty culotte
Kalhoty jsou ze 100 % z recyklovaného polyesteru. Na boku je skrytý zip, mají vysoký pas a rozšířené nohavice. Předběžná cena 699 Kč.

Kabát
Kabát je z recyklované vlny. Z 51 % jde o recyklovanou vlnu a ze 44 % o recyklovaný polyester. V pase je pásek na zavazování a druk. Předběžná cena 3.490 Kč.

  

 

Bavlna ECO-LOGIC

Textilie Tchibo ECO-LOGIC jsou vyrobené z kvalitní indické biobavlny. Prostřednictvím speciálních kurzů
a spolupráce podporujeme drobné zemědělce v ekologickém pěstování bavlny. Učíme je jak zvýšit výnosy šetrně k životnímu prostředí, a zajistit tak lepší příjem pro jejich rodinu.


Žerzejové šaty s balónovými rukávy
Šaty jsou z 57 % z biobavlny ECO-LOGIC. Mají rozšířený střih do A, kapkový výstřih a knoflík na zapínání na šíji. Předběžná cena 799 Kč.

Halenka s balónovými rukávy
Halenka je ze 100 % z biobavlny ECO-LOGIC. Nemačká se, nemusí se tedy žehlit. Zadní díl zdobí sedlo se záhybem. Předběžná cena 699 Kč.

Triko s netopýřími rukávy
Triko je z 55 % z biobavlny a žebrování je ze 48 % z biobavlny. Je tmavě modré s květinovým potiskem. Předběžná cena 299 Kč.

  

 

Triko s volánky na rukávech
Triko je z 95 % z biobavlny ECO-LOGIC. Volánky na rukávech působí vzdušným dojmem. Předběžná cena 449 Kč.

 

Viskóza Lenzing
Tato nádherně splývavá látka se vyrábí z rostlinných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů.

 

Dlouhé triko
Triko je z 95 % z Lenzing viskózy. Je mírně rozšířené do A a zdobí ho květinový potisk. Předběžná cena 499 Kč.

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací, možnost nákupu a doplňující info najdete na www.tchibo.cz