Perfekcionistka nebo umělkyně? Co o vás prozradí vaše boty?

Perfekcionistka nebo umělkyně? Co o vás prozradí vaše boty?

Boty jsou pro mnoho lidí první věc, na kterou se u druhých podívají. Tím, jaké obutí zvolíme
a v jakém je stavu, o sobě druhým dáváme najevo možná víc, než sami tušíme. Chodíte-li v roztrhaných a špinavých botách, sebelepší značka a outfit už vaši image nepořádníka nespasí. My ženy, na rozdíl od mužů, nepovažujeme boty jen za účelovou věc, aby nám nebyla zima na nohy. Je to totiž způsob sebevyjádření. Tak co o vás říkají vaše boty?


 

Jehlový podpatek a ostrá špička
Kolegové vás neomylně poznají podle rytmického klapání podpatků a raději se klidí z cesty. Atributy vašich lodiček jsou přesně jako vaše lokty – ostré a probojují se k cíli, jaký si sama určíte. Jste nekompromisní nejen k okolí, ale hlavně sama k sobě. Jak jinak byste vydržela celý den v takových botách? Ostré jehly jsou proklatě sexy, ale někdy mohou budit strach.

Černé kožené lodičky, Peter Kaiser, 4 290 Kč, prodává Salamander

Lodičky na silném podpatku
V životě se nebojíte přistoupit na kompromis, pokud vám má zjednodušit život. Kromě toho, že silnější podpatky jsou momentálně trendy, jsou podstatně pohodlnější než jehly, což je pro vás ideální. Stabilita je u vás na prvním místě, to ale neznamená, že se musíte vzdávat nekonečně dlouhých nohou, které vykouzlí jedině podpatek.

Tmavě švestkové lodičky, Högl, 3790 Kč, prodává Salamander

Nízké elegantní boty
Na podpatky vás neužije, ale přesto chcete krásné a zajímavé „skoro lodičky“. Jste praktická, všestranná a je na vás spoleh. Hledáte proto boty, které s vámi prožijí celý den od vypravení dětí do školy, přes plné pracovní nasazení až po večerní víno s kamarádkou. Velký důraz kladete i na materiál a zpracování bot – rozlepená podešev je to poslední, co ve svém hektickém dni potřebujete.

Lodičky na nízkém podpatku, Peter Kaiser, 3 790 Kč, prodává Salamander

Boty v pánském stylu
Milujete minimalismus v životě i obuvi. Šněrovací polobotky dokážete unosit ke kalhotám i sukní, nikdy nevyjdou z módy a jsou jakýmsi vaším poznávacím znamením. Váš pohled na svět je velmi otevřený, ale jste spíš introvert, který se vyjadřuje svými činy nebo třeba uměním.

Tmavě modré oxfordky, Rieker, 1 990 Kč, prodává Salamander

Neutrální klasika
Desítky párů bot a jejich pečlivé ladění s outfitem je pro vás ztráta času. Od bot chcete jediné – obout a dál neřešit. Možná jste maminka, která potřebuje rychle vyběhnout ze dveří nebo zkrátka žena, která si nepotrpí na módní výstřelky. Nesoudíte knihu podle obalu, ráda poznáváte lidi i problémy do hloubky a budujete dlouhodobé vztahy.

Nízké taupe boty se stříbrnou přezkou, Salamander, 3 990 Kč

Tenisky
Mít na sobě ikonické tenisky je váš životní styl. Když se z nich a tepláků stal módní trend, vaše srdce zaplesalo a od té doby je nosíte 24/7. Pro okolí veselá pohodářka, která snadno navazuje přátelské vztahy. Přestože většinu času dáváte přednost pohodlí, umíte to i pěkně rozbalit. Když na večírek dorazíte v jehlových podpatcích a šatech, všem se zatají dech.Tenisky, New Balance, 3 790 Kč, prodává Salamander

Vysoké boty ve vojenském stylu
Už ve škole jste nevydržela chvíli v klidu a rebelství ve vás zůstalo dodnes. Jste prostě ta, co se nebojí říct svůj názor nahlas a stát pevně za ním. Váš šatník je laděný spíš do rockového stylu, temné barvy jsou naprosto dominantní. Možná působíte jako drsňačka, ale ty, kteří se vám dostali pod kůži, milujete jako rodinu a budete je bránit do posledního dechu.

Vysoké vojenské boty s přezkou, Salamander, 3 790 Kč

Extravagantní a trendy kousky
Móda i život je pro vás hra. Ani jeden den pro vás není jako druhý, proto i své oufity ráda kombinujete neotřelým způsobem. Unosit extravagantní modely vyžaduje dostatek sebevědomí, které vám nechybí. Jste ráda středem pozornosti a bavíte okolí svým unikátním humorem. Stejně jako módu ale řešíte až příliš to, co si o vás myslí ostatní.Leopardí kotníčkové boty, Salamander, 4 290 Kč

 

 

Více na www.salamander.cz