Prostřete ptákům na zimu

Prostřete ptákům na zimu

Pozorování ptáčků je opravdová zábava. Kupte si moderní ptačí krmítko a sledujte, kolik radosti vám i vašim dětem přinese. Plastia, rodinná firma z Vysočiny, nabízí ptačí krmítka FINCH a DOMEK. Obě tato krmítka pochází z dílny mladých designérů a vznikla ve spolupráci s Českou společností ornitologickou. Díky variabilnímu upevňovacímu systému můžete krmítko nejen zavěsit, ale i připevnit na tyč či zábradlí. Koupit je můžete na e-shopu plastia.eu.


 

 

Ptačí krmítko je takovým malým divadle. Někteří ptáčci se při krmení naparují, jiní legračně poskakují a někdy dojde i na menší strkanici. Navíc nám ptáci pomáhají zbavit se nepříjemných škůdců. V posledních letech jich však zvláště ve městech ubývá. Přitom vrátit přírodu zpět k lidem není až tak složité. Pomocníkem se mohou stát ptačí krmítka. Ta mohou být také krásným vánočním dárkem. A to nejen pro děti.

Plastia, česká rodinná firma vyrábějící potřeby pro domov i zahradu, nabízí moderní ptačí krmítka FINCH
a DOMEK. Podoba krmítka DOMEK připomínající pohádkovou chaloupku pochází z dílny mladé designérky Jany Černé. Jednoduchý a funkční design krmítka FINCH připravilo studio WRKS. Obě krmítka mají variabilní upevňovací systém a zásobník na ptačí zob. Záleží jen na vás, jestli krmítko zavěsíte na větev nebo připevníte
k zábradlí. Díky zásobníku zase nemusíte v zimě dosypávat krmení každý den.

Tato vychytávka, stejně jako celá řada dalších, vznikla díky spolupráci s Českou společností ornitologickou.

 

          

 

Krmítka společnosti Plastia jsou součástí produktové řady Urbalive, která chce usnadnit lidem cestu k přírodě, zdravému životnímu stylu a udržitelnosti přírodních zdrojů. Kromě krmítek sem patří vermikompostér, který získal nejprestižnější světovou designérskou cenu Red Dot Award, a pěstební nádoba oceněná porotou Czech Design.

 

Krmítka FINCH (za 249 Kč) a DOMEK (za 289 Kč) jsou k dostání na e-shopu plastia.eu a ve vybraných zahradnických centrech a hobby marketech po celé republice.